reklam
reklam
reklam

Canlı Sonuçlar « Haber Ordu

6 Mart 2021 - 01:48
ALMANYA 3. LİGİ
16:00
Lübeck Lübeck
- : -
Viktoria Köln Viktoria Köln
16:00
Hansa Rostock Hansa Rostock
- : -
Kaiserslautern Kaiserslautern
16:00
Meppen Meppen
- : -
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
16:00
Duisburg Duisburg
- : -
1860 Münih 1860 Münih
16:00
Saarbrucken Saarbrucken
- : -
Uerdingen Uerdingen
16:00
Magdeburg Magdeburg
- : -
Mannheim Mannheim
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
15:00
Karlsruher Karlsruher
- : -
St Pauli St Pauli
15:00
Greuther Fürth Greuther Fürth
- : -
VfL Bochum VfL Bochum
15:00
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
- : -
Hannover 96 Hannover 96
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
17:30
TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim
- : -
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
17:30
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
- : -
Vfb Stuttgart Vfb Stuttgart
17:30
Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin
- : -
Augsburg Augsburg
17:30
M'gladbach M'gladbach
- : -
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
17:30
Freiburg Freiburg
- : -
RB Leipzig RB Leipzig
20:30
Bayern Münih Bayern Münih
- : -
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
ALMANYA REGİONALLİGA
16:00
VfB Homberg VfB Homberg
- : -
Rodinghausen Rodinghausen
16:00
FC Giessen FC Giessen
- : -
FCA Walldorf FCA Walldorf
16:00
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
- : -
Schalke 04 II Schalke 04 II
16:00
Bahlinger SC Bahlinger SC
- : -
Freiburg II Freiburg II
16:00
Oberhausen Oberhausen
- : -
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
16:00
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
- : -
Stuttgart II Stuttgart II
16:00
SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
- : -
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
16:00
Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
- : -
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
16:00
SV Straelen SV Straelen
- : -
Bergisch Gladbach Bergisch Gladbach
16:00
Mainz 05 II Mainz 05 II
- : -
Bayern Alzenau Bayern Alzenau
16:00
Hoffenheim II Hoffenheim II
- : -
FK Pirmasens FK Pirmasens
16:00
Bonner SC Bonner SC
- : -
Lippstadt Lippstadt
16:00
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
- : -
Hessen Kassel Hessen Kassel
16:00
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
- : -
Preussen Münster Preussen Münster
16:00
VfR Aalen VfR Aalen
- : -
Ulm Ulm
16:00
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
- : -
TSG Balingen TSG Balingen
16:00
Sonnenhof Grossaspach Sonnenhof Grossaspach
- : -
TSV Steinbach TSV Steinbach
16:00
TuS Rot-Weiss Koblenz TuS Rot-Weiss Koblenz
- : -
Schott Mainz Schott Mainz
ERT
Elversberg Elversberg
0 - 0
Eintracht Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf
17:00
FC Köln II FC Köln II
- : -
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
ANGOLA 1. LİGİ
17:30
Interclube Interclube
- : -
Baixa de Cassanje Baixa de Cassanje
17:30
Sporting de Cabinda Sporting de Cabinda
- : -
Ferroviario do Huambo Ferroviario do Huambo
17:30
Academica do Lobito Academica do Lobito
- : -
Cuando Cubango Cuando Cubango
18:30
Progresso Progresso
- : -
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
30'
Newells Old Boys Newells Old Boys
0 - 1
Independiente Independiente
03:30
Central Cordoba (Sgo. Est.) Central Cordoba (Sgo. Est.)
- : -
Club Atletico Banfield Club Atletico Banfield
23:10
Sarmiento Sarmiento
- : -
Talleres Talleres
23:10
Godoy Cruz Godoy Cruz
- : -
Club Atletico Platense Club Atletico Platense
AVUSTRALYA 1. LİGİ
09:05
Brisbane Roar Brisbane Roar
- : -
Sydney FC Sydney FC
11:10
Melbourne Victory Melbourne Victory
- : -
Melbourne City Melbourne City
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
12:00
Queensland Lions Queensland Lions
- : -
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
12:00
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
- : -
Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
07:30
Sutherland Sharks Sutherland Sharks
- : -
Marconi Stallions Marconi Stallions
11:00
Mt Druitt Town Rangers Mt Druitt Town Rangers
- : -
APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt Tigers
AVUSTURYA 1. LİGİ
16:30
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
- : -
Dornbirn Dornbirn
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
ERT
WSG Swarovski Tirol II WSG Swarovski Tirol II
0 - 0
SV Wörgl SV Wörgl
ERT
Admira WM (A) Admira WM (A)
0 - 0
Bruck/Leitha Bruck/Leitha
ERT
Wacker Innsbruck II Wacker Innsbruck II
0 - 0
Schwaz Schwaz
ERT
SV Leobendorf SV Leobendorf
0 - 0
Wiener Neustadt Wiener Neustadt
19:00
Team Wiener Linien  Team Wiener Linien 
- : -
Drassburg  Drassburg 
ERT
Team Wiener Linien  Team Wiener Linien 
0 - 0
FCM Traiskirchen FCM Traiskirchen
ERT
SC Weiz SC Weiz
0 - 0
Hertha Wels Hertha Wels
21:00
St. Anna St. Anna
- : -
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
ERT
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
0 - 0
Union Gurten Union Gurten
ERT
Allerheiligen Allerheiligen
0 - 0
St. Anna St. Anna
ERT
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
0 - 0
SC Deutschlandsberg SC Deutschlandsberg
ERT
SC Imst SC Imst
0 - 0
Kufstein Kufstein
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
19:00
WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol
- : -
Sturm Graz Sturm Graz
19:00
Hartberg Hartberg
- : -
Admira WM Admira WM
19:00
Altach Altach
- : -
LASK Linz LASK Linz
B.A.E. PREMİER LİGİ
16:30
Al-Ain Al-Ain
- : -
Al-Wasl Al-Wasl
16:30
Al Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba
- : -
Bani Yas Bani Yas
19:15
Al Jazira Al Jazira
- : -
Al-Ahli Dubai Al-Ahli Dubai
19:15
Hatta Hatta
- : -
Al-Fujairah Al-Fujairah
BELARUS KUPASI
14:30
FC Minsk FC Minsk
- : -
Isloch Isloch
16:30
Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
- : -
Arsenal Dzyarzhynsk Arsenal Dzyarzhynsk
BELÇİKA 1. LİGİ
18:15
Eupen Eupen
- : -
Oud Heverlee Leuven Oud Heverlee Leuven
20:30
Waasland Beveren Waasland Beveren
- : -
KFCO Beerschot Wilrijk KFCO Beerschot Wilrijk
22:45
Antwerp Antwerp
- : -
Kortrijk Kortrijk
BELÇİKA 2. LİGİ
22:45
RWD Molenbeek 47 RWD Molenbeek 47
- : -
Deinze Deinze
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
16:00
Tuzla City Tuzla City
- : -
Zeljeznicar Zeljeznicar
16:00
Krupa na Vrbasu Krupa na Vrbasu
- : -
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
21:00
Sarajevo Sarajevo
- : -
Zrinjski Zrinjski
BREZİLYA ALAGOANO
23:00
CSE CSE
- : -
Coruripe Coruripe
BREZİLYA AMAZONENSE
22:30
Manaus Manaus
- : -
JC FC JC FC
BREZİLYA COPA DO NORDESTE
22:00
Ceara SC Ceara SC
- : -
EC Vitoria EC Vitoria
22:00
CRB CRB
- : -
Sport Recife Sport Recife
BREZİLYA GAUCHO
ERT
Sao Jose EC Sao Jose EC
0 - 0
Gremio Gremio
BREZİLYA MARANHENSE
21:30
Bacabal Bacabal
- : -
Moto Club Moto Club
BREZİLYA PARAENSE
15:30
Tuna Luso Tuna Luso
- : -
Independente PA Independente PA
22:00
Gaviao Gaviao
- : -
Carajás-PA Carajás-PA
BREZİLYA PAULİSTA A1
22:30
Inter de Limeira Inter de Limeira
- : -
Novorizontino Novorizontino
BREZİLYA PİAUİENSE
21:45
Fluminense PI Fluminense PI
- : -
River AC River AC
23:50
Flamengo PI Flamengo PI
- : -
Picos PI Picos PI
BREZİLYA SERGİPANO
21:50
Dorense Dorense
- : -
Sergipe Sergipe
22:00
Lagarto Lagarto
- : -
Frei Paulistano Frei Paulistano
BULGARİSTAN 1. LİGİ
16:00
Arda Kardzhali Arda Kardzhali
- : -
Cherno More Varna Cherno More Varna
18:30
CSKA Sofya CSKA Sofya
- : -
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
CAF ŞAMPİYONLAR LİGİ
16:00
TP Mazembe TP Mazembe
- : -
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
16:00
Al-Merreikh Al-Merreikh
- : -
Simba Sports Club Simba Sports Club
19:00
Teungueth Rufisque Teungueth Rufisque
- : -
MC Alger MC Alger
19:00
Esperance Tunis Esperance Tunis
- : -
Zamalek Zamalek
19:00
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
- : -
Petro Atletico Luanda Petro Atletico Luanda
22:00
Al Ahli Al Ahli
- : -
AS Vita Club AS Vita Club
22:00
Wydad Casablanca Wydad Casablanca
- : -
Horoya AC Horoya AC
CAF U20 ŞAMPİYONASI
23:00
Gana U20 Gana U20
- : -
Uganda U20 Uganda U20
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
17:00
ASO Chlef ASO Chlef
- : -
As Ain M'lila As Ain M'lila
17:00
Paradou AC Paradou AC
- : -
USM Alger USM Alger
17:00
JSM Skikda JSM Skikda
- : -
MC Oran MC Oran
ÇEKYA 1. LİGİ
16:00
Pribram Pribram
- : -
Slovan Liberec Slovan Liberec
18:00
Fastav Zlin Fastav Zlin
- : -
Bohemians 1905 Bohemians 1905
18:00
Teplice Teplice
- : -
Opava Opava
20:30
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
- : -
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
ÇEKYA 2. LİGİ
16:30
SK Lisen SK Lisen
- : -
Hradec Kralove Hradec Kralove
16:30
FK Blansko FK Blansko
- : -
Fotbal Trinec Fotbal Trinec
DANİMARKA 1. LİGİ
16:00
Esbjerg Esbjerg
- : -
Fremad Amager Fremad Amager
17:00
Hvidovre Hvidovre
- : -
Kolding IF Kolding IF
DANİMARKA 2. LİGİ
15:00
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
- : -
Frem Frem
15:00
FC Sydvest FC Sydvest
- : -
Thisted Thisted
17:00
B 93 B 93
- : -
Holbæk Holbæk
EKVADOR PRİMERA
03:00
Independiente Del Valle Independiente Del Valle
- : -
Mushuc Runa Mushuc Runa
23:00
Orense Orense
- : -
Aucas Aucas
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
13:00
FK Van FK Van
- : -
FC Urartu FC Urartu
ESTONYA 1. LİGİ
ERT
Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC
0 - 0
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
ERT
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
0 - 0
JK Narva Trans JK Narva Trans
ESTONYA 2. LİGİ
20:00
Paide Linnameeskond U21 Paide Linnameeskond U21
- : -
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
20:00
Tartu JK Welco Tartu JK Welco
- : -
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
FAROE ADALARI 1. LİGİ
18:00
EB/Streymur EB/Streymur
- : -
Fuglafjordur Fuglafjordur
FAS PREMİER LİGİ
19:15
Renaissance de Berkane Renaissance de Berkane
- : -
FAR Rabat FAR Rabat
FRANSA KUPASI
16:15
Rumilly Vallieres Rumilly Vallieres
- : -
Annecy Annecy
16:15
Ales Ales
- : -
Montpellier Montpellier
16:15
Red Star Red Star
- : -
Lens Lens
16:15
FC Saint Louis Neuweg FC Saint Louis Neuweg
- : -
Sedan Sedan
18:30
Valenciennes Valenciennes
- : -
Metz Metz
18:30
Olympique Saumur Olympique Saumur
- : -
US Montagnarde US Montagnarde
18:30
Le Puy Foot Le Puy Foot
- : -
Lorient Lorient
20:45
Olympique Lyon Olympique Lyon
- : -
Sochaux Sochaux
23:10
Stade Brest 29 Stade Brest 29
- : -
Paris St Germain Paris St Germain
GALLER PREMİER LİGİ
17:30
Cefn Druids Cefn Druids
- : -
Barry Town Barry Town
17:30
Connahs Quay Connahs Quay
- : -
Newtown Newtown
17:30
Caernarfon Town Caernarfon Town
- : -
Aberystwyth Aberystwyth
17:30
Haverfordwest Haverfordwest
- : -
Cardiff Met University Cardiff Met University
17:30
Flint Town United Flint Town United
- : -
Penybont Penybont
20:00
The New Saints The New Saints
- : -
Bala Town Bala Town
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
20:00
Coban Imperial Coban Imperial
- : -
Deportivo Sanarate Deportivo Sanarate
22:00
Iztapa Iztapa
- : -
Antigua GFC Antigua GFC
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
16:30
Bizana Pondo Chiefs Bizana Pondo Chiefs
- : -
Richards Bay Richards Bay
16:30
JDR Stars JDR Stars
- : -
Cape Town All Stars Cape Town All Stars
16:30
Polokwane City Polokwane City
- : -
Univ. of Pretoria Univ. of Pretoria
16:30
Jomo Cosmos Jomo Cosmos
- : -
TS Sporting FC TS Sporting FC
GÜNEY AFRİKA PSL
16:00
Cape Town City Cape Town City
- : -
Stellenbosch Stellenbosch
18:00
Chippa United Chippa United
- : -
Orlando Pirates Orlando Pirates
18:00
Bloemfontein Celtic Bloemfontein Celtic
- : -
Maritzburg United Maritzburg United
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
17:00
Pafos FC Pafos FC
- : -
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
19:30
Omonia Omonia
- : -
Anorthosis Anorthosis
GÜNEY KORE 2. LİGİ
07:30
Chungnam Asan Chungnam Asan
- : -
Bucheon Bucheon
10:00
Seoul E-Land FC Seoul E-Land FC
- : -
Sangju Sangmu Sangju Sangmu
10:00
Anyang Anyang
- : -
Ansan Greeners Ansan Greeners
GÜNEY KORE FEDERASYON KUPASI
08:00
Siheung Citizen Siheung Citizen
- : -
Ulsan Citizen Ulsan Citizen
08:00
Pocheon Pocheon
- : -
Changwon City Changwon City
08:00
Phoenix Rising FC Phoenix Rising FC
- : -
Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek Citizen
08:00
Seoul Nowon United Seoul Nowon United
- : -
Paju Citizen FC Paju Citizen FC
10:00
Chuncheon FC Chuncheon FC
- : -
Daejeon Doksuri Daejeon Doksuri
10:00
Daejeon Korail Daejeon Korail
- : -
Hwajeong FC Hwajeong FC
10:00
SMC Engineering SMC Engineering
- : -
Cheongju FC Cheongju FC
10:00
Chungju Citizen Chungju Citizen
- : -
Yangpyeong FC Yangpyeong FC
GÜNEY KORE K-LİGİ
08:00
Jeju United Jeju United
- : -
Jeonbuk FC Jeonbuk FC
10:30
Incheon United Incheon United
- : -
Daegu Daegu
10:30
Gwangju Gwangju
- : -
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
13:00
Gangwon Gangwon
- : -
Pohang Steelers Pohang Steelers
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
14:00
Samgurali Tskhaltubo Samgurali Tskhaltubo
- : -
Saburtalo Saburtalo
17:00
Lokomotif Tiflis Lokomotif Tiflis
- : -
FC Telavi FC Telavi
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
17:00
Slaven Belupo Slaven Belupo
- : -
Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
19:05
Hajduk Split Hajduk Split
- : -
Varazdin Varazdin
HİNDİSTAN 1. LİGİ
11:30
Chennai City FC Chennai City FC
- : -
Sudeva Delhi Sudeva Delhi
16:30
Indian Arrows Indian Arrows
- : -
Neroca FC Neroca FC
HİNDİSTAN SÜPER LİGİ
17:00
NorthEast United NorthEast United
- : -
Mohun Bagan Mohun Bagan
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
18:30
Feyenoord Feyenoord
- : -
VVV Venlo VVV Venlo
20:45
Twente Twente
- : -
Willem II Willem II
22:00
Heerenveen Heerenveen
- : -
ADO Den Haag ADO Den Haag
23:00
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
- : -
Utrecht Utrecht
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
16:00
Almere City Almere City
- : -
Excelsior Excelsior
18:30
Volendam Volendam
- : -
Roda Roda
HONG KONG 1. LİG
10:00
Resources Capital Resources Capital
- : -
BC Rangers BC Rangers
İNGİLTERE 1. LİGİ
16:00
Gillingham Gillingham
- : -
Ipswich Town Ipswich Town
18:00
Oxford United Oxford United
- : -
Charlton Athletic Charlton Athletic
18:00
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
- : -
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
18:00
Hull City Hull City
- : -
Bristol Rovers Bristol Rovers
18:00
Blackpool Blackpool
- : -
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
18:00
Burton Albion Burton Albion
- : -
Peterborough United Peterborough United
18:00
Accrington Stanley Accrington Stanley
- : -
Swindon Town Swindon Town
18:00
Sunderland Sunderland
- : -
Rochdale Rochdale
18:00
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
- : -
Fleetwood Town Fleetwood Town
18:00
Lincoln City Lincoln City
- : -
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
18:00
Wigan Athletic Wigan Athletic
- : -
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
18:00
Northampton Town Northampton Town
- : -
Portsmouth Portsmouth
İNGİLTERE 2. LİGİ
16:00
Exeter City Exeter City
- : -
Leyton Orient Leyton Orient
18:00
Bradford City Bradford City
- : -
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
18:00
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
- : -
Crawley Town Crawley Town
18:00
Salford City Salford City
- : -
Scunthorpe United Scunthorpe United
18:00
Oldham Athletic Oldham Athletic
- : -
Southend United Southend United
18:00
Grimsby Town Grimsby Town
- : -
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
18:00
Morecambe Morecambe
- : -
Carlisle United Carlisle United
18:00
Stevenage Stevenage
- : -
Harrogate Town Harrogate Town
18:00
Cambridge United Cambridge United
- : -
Walsall Walsall
18:00
Colchester United Colchester United
- : -
Newport County Newport County
18:00
Barrow Barrow
- : -
Mansfield Town Mansfield Town
18:00
Cheltenham Town Cheltenham Town
- : -
Port Vale Port Vale
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
15:30
Burnley Burnley
- : -
Arsenal Arsenal
18:00
Sheffield United Sheffield United
- : -
Southampton Southampton
20:30
Aston Villa Aston Villa
- : -
Wolverhampton Wolverhampton
23:00
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
- : -
Leicester City Leicester City
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
15:30
Watford Watford
- : -
Nottingham Forest Nottingham Forest
18:00
Norwich City Norwich City
- : -
Luton Town Luton Town
18:00
Barnsley Barnsley
- : -
Birmingham City Birmingham City
18:00
Reading Reading
- : -
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
18:00
Millwall Millwall
- : -
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
18:00
Brentford Brentford
- : -
Rotherham United Rotherham United
18:00
Coventry City Coventry City
- : -
Derby County Derby County
18:00
Stoke City Stoke City
- : -
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
18:00
Swansea City Swansea City
- : -
Middlesbrough Middlesbrough
18:00
Preston North End Preston North End
- : -
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
18:00
Bristol City Bristol City
- : -
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
18:00
Woking Woking
- : -
King's Lynn Town King's Lynn Town
ERT
Notts County Notts County
0 - 0
Aldershot Town Aldershot Town
18:00
Weymouth Weymouth
- : -
Stockport County Stockport County
18:00
Solihull Moors Solihull Moors
- : -
Maidenhead United Maidenhead United
18:00
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
- : -
Boreham Wood Boreham Wood
18:00
Chesterfield Chesterfield
- : -
Yeovil Town Yeovil Town
18:00
Eastleigh Eastleigh
- : -
Bromley Bromley
ERT
Altrincham Altrincham
0 - 0
Dover Athletic Dover Athletic
18:00
Wealdstone Wealdstone
- : -
FC Halifax Town FC Halifax Town
İPT
Barnet Barnet
0 - 0
Macclesfield Town Macclesfield Town
18:00
Torquay United Torquay United
- : -
Hartlepool United Hartlepool United
20:20
Sutton United Sutton United
- : -
Wrexham Wrexham
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
İPT
Billericay Billericay
0 - 0
Chippenham Town Chippenham Town
İPT
Darlington Darlington
0 - 0
Leamington Leamington
İPT
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
0 - 0
St.Albans City St.Albans City
İPT
Welling United Welling United
0 - 0
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
İPT
Kettering Town Kettering Town
0 - 0
A.F.C. Fylde A.F.C. Fylde
İPT
Slough Town Slough Town
0 - 0
Tonbridge Angels Tonbridge Angels
İPT
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
0 - 0
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
İPT
Dartford Dartford
0 - 0
Concord Rangers Concord Rangers
İPT
Chelmsford Chelmsford
0 - 0
Hungerford Town Hungerford Town
İPT
Bath City Bath City
0 - 0
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
İPT
Hereford Hereford
0 - 0
Guiseley Guiseley
İPT
Farsley Celtic Farsley Celtic
0 - 0
Curzon Ashton Curzon Ashton
İPT
Chorley Chorley
0 - 0
Southport Southport
İPT
Brackley Town Brackley Town
0 - 0
York City York City
İPT
Chester Chester
0 - 0
Spennymoor Town Spennymoor Town
İPT
Blyth Spartans Blyth Spartans
0 - 0
Gloucester City Gloucester City
İPT
Alfreton Town Alfreton Town
0 - 0
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
İPT
Boston United Boston United
0 - 0
Bradford PA Bradford PA
İPT
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
0 - 0
Braintree Town Braintree Town
İPT
Maidstone United Maidstone United
0 - 0
Oxford City Oxford City
İPT
Gateshead Gateshead
0 - 0
A.F.C. Telford United A.F.C. Telford United
İRAN 1. LİGİ
14:30
Saipa Saipa
- : -
Naft Masjed Soleyman Naft Masjed Soleyman
14:30
Gol Gohar Gol Gohar
- : -
Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
14:30
Shahr Khodrou Shahr Khodrou
- : -
Paykan Paykan
14:30
Sanat Naft Abadan Sanat Naft Abadan
- : -
Persepolis Persepolis
15:00
Traktor Sazi Tabriz Traktor Sazi Tabriz
- : -
Nassaji Mazandaran Nassaji Mazandaran
15:00
Shahrdari Arak Shahrdari Arak
- : -
Sepahan Sepahan
17:00
Zob Ahan Zob Ahan
- : -
Machine Sazi Machine Sazi
17:00
Esteghlal Esteghlal
- : -
Foolad Khuzestan Foolad Khuzestan
İSKOÇYA 1. LİGİ
ERT
Forfar Athletic Forfar Athletic
0 - 0
Clyde Clyde
ERT
Dumbarton Dumbarton
0 - 0
Partick Thistle Partick Thistle
ERT
Montrose Montrose
0 - 0
Cove Rangers Cove Rangers
ERT
Peterhead Peterhead
0 - 0
Falkirk Falkirk
ERT
Airdrieonians Airdrieonians
0 - 0
East Fife East Fife
İSKOÇYA 2. LİGİ
ERT
Brechin City Brechin City
0 - 0
Cowdenbeath Cowdenbeath
ERT
Stirling Albion Stirling Albion
0 - 0
Edinburgh City Edinburgh City
ERT
Queens Park Queens Park
0 - 0
Elgin City Elgin City
ERT
Albion Rovers Albion Rovers
0 - 0
Stranraer Stranraer
ERT
Annan Athletic Annan Athletic
0 - 0
Stenhousemuir Stenhousemuir
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
18:00
Aberdeen Aberdeen
- : -
Hamilton Hamilton
18:00
Motherwell Motherwell
- : -
Livingston Livingston
18:00
Ross County Ross County
- : -
Kilmarnock Kilmarnock
18:00
St Johnstone St Johnstone
- : -
Hibernian Hibernian
18:00
Rangers FC Rangers FC
- : -
St Mirren St Mirren
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
18:00
Arbroath Arbroath
- : -
Queen of South Queen of South
18:00
Alloa Athletic Alloa Athletic
- : -
Inverness Ct Inverness Ct
18:00
Hearts Hearts
- : -
Dundee Dundee
18:00
Greenock Morton Greenock Morton
- : -
Ayr United Ayr United
İSPANYA 2. LİG B
14:00
Cádiz B Cádiz B
- : -
Algeciras Algeciras
14:00
CD Ebro CD Ebro
- : -
SD Tarazona SD Tarazona
18:00
Lealtad Lealtad
- : -
Valladolid B Valladolid B
18:30
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
- : -
Laredo Laredo
19:00
UCAM Murcia UCAM Murcia
- : -
Yeclano Yeclano
19:00
Compostela Compostela
- : -
Celta Vigo B Celta Vigo B
19:00
Portugalete Portugalete
- : -
Barakaldo Barakaldo
19:00
Villarreal B Villarreal B
- : -
Hercules Hercules
19:30
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
- : -
Langreo Langreo
21:00
Marino Marino
- : -
Recreativo Huelva Recreativo Huelva
İSPANYA LA LİGA
16:00
Real Valladolid Real Valladolid
- : -
Getafe Getafe
18:15
Elche Elche
- : -
Sevilla Sevilla
20:30
Cadiz Cadiz
- : -
Eibar Eibar
23:00
Osasuna Osasuna
- : -
Barcelona Barcelona
İSPANYA LA LİGA 2
18:00
Real Zaragoza Real Zaragoza
- : -
Tenerife Tenerife
20:15
Las Palmas Las Palmas
- : -
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
20:15
Leganes Leganes
- : -
Castellon Castellon
22:30
Albacete Albacete
- : -
UD Logroñés UD Logroñés
İSRAİL 1. LİGİ
16:00
Maccabi Netanya Maccabi Netanya
- : -
Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Tel Aviv
20:50
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
- : -
Maccabi Petah Tikva Maccabi Petah Tikva
İSVEÇ KUPASI
15:00
Örebro Örebro
- : -
Sirius Sirius
15:00
Malmö Malmö
- : -
Halmstad Halmstad
15:00
Trelleborg Trelleborg
- : -
IF Lödde IF Lödde
15:00
Vasteras SK Vasteras SK
- : -
Gais Gais
17:00
Elfsborg Elfsborg
- : -
Falkenberg Falkenberg
17:00
Degerfors Degerfors
- : -
Utsiktens BK Utsiktens BK
19:00
Djurgarden Djurgarden
- : -
Kalmar Kalmar
19:00
IK Brage IK Brage
- : -
Umea Umea
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
20:15
Thun Thun
- : -
Kriens Kriens
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
20:15
Young Boys Young Boys
- : -
Vaduz Vaduz
22:30
Servette Servette
- : -
Basel Basel
İTALYA SERİE A LİGİ
17:00
Spezia Spezia
- : -
Benevento Benevento
20:00
Udinese Udinese
- : -
Sassuolo Sassuolo
22:45
Juventus Juventus
- : -
Lazio Lazio
İTALYA SERİE B LİGİ
16:00
Virtus Entella Virtus Entella
- : -
Ascoli Ascoli
16:00
Cosenza Cosenza
- : -
Frosinone Frosinone
16:00
Pescara Pescara
- : -
Spal Spal
16:00
Cremonese Cremonese
- : -
Salernitana Salernitana
16:00
Pisa Pisa
- : -
Reggina Reggina
18:00
Venezia Venezia
- : -
Brescia Brescia
20:00
Monza Monza
- : -
Pordenone Pordenone
İZLANDA LİG KUPASI
15:00
Valur Valur
- : -
HK Kopavogs HK Kopavogs
17:00
Throttur R. Throttur R.
- : -
Vestmannaeyjar Vestmannaeyjar
17:00
Fylkir Fylkir
- : -
Leiknir R. Leiknir R.
17:00
KR Reykjavik KR Reykjavik
- : -
Kordrengir Kordrengir
18:00
Afturelding Afturelding
- : -
KA Akureyri KA Akureyri
18:00
FH FH
- : -
Thor A. Thor A.
JAPONYA J-1 LİGİ
08:00
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
- : -
Vissel Kobe Vissel Kobe
08:00
FC Tokyo FC Tokyo
- : -
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
08:00
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
- : -
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
08:00
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
- : -
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
09:00
Sagan Tosu Sagan Tosu
- : -
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
09:00
Yokohama FC Yokohama FC
- : -
Oita Trinita Oita Trinita
10:00
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
- : -
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
10:00
Gamba Osaka Gamba Osaka
- : -
Kashima Antlers Kashima Antlers
10:00
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
- : -
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
JAPONYA J-2 LİGİ
07:30
Albirex Niigata Albirex Niigata
- : -
V Varen Nagasaki V Varen Nagasaki
08:00
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
- : -
Machida Zelvia Machida Zelvia
08:00
Omiya Ardija Omiya Ardija
- : -
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
08:00
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
- : -
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
10:00
FC Ryukyu FC Ryukyu
- : -
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi
KATAR YILDIZLAR LİGİ
15:45
Al Kharitiyath Al Kharitiyath
- : -
Al Duhail SC Al Duhail SC
KAZAKİSTAN SÜPER KUPASI
12:00
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
- : -
FC Astana FC Astana
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
02:00
Independiente Medellin Independiente Medellin
- : -
La Equidad La Equidad
04:00
Junior Junior
- : -
Bucaramanga Bucaramanga
KOSTA RİKA 2. LİGİ - CLAUSURA
02:30
AD Juventud Escazucena AD Juventud Escazucena
- : -
Municipal Santa Ana Municipal Santa Ana
23:00
Municipal Garabito Municipal Garabito
- : -
Municipal Liberia Municipal Liberia
23:00
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
- : -
Puntarenas FC Puntarenas FC
KUZEY İRLANDA 2. LİGİ
İPT
Newry City AFC Newry City AFC
0 - 0
Knockbreda FC Knockbreda FC
İPT
Queens University Queens University
0 - 0
Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades
İPT
Annagh United F.C. Annagh United F.C.
0 - 0
H&W Welders H&W Welders
İPT
Ards Ards
0 - 0
Dundela FC Dundela FC
İPT
Ballinamallard United Ballinamallard United
0 - 0
Dergview Dergview
İPT
Institute Institute
0 - 0
Loughgall Loughgall
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
18:00
Crusaders Crusaders
- : -
Warrenpoint Town Warrenpoint Town
18:00
Portadown Portadown
- : -
Glenavon Glenavon
18:00
Linfield Linfield
- : -
Cliftonville Cliftonville
18:00
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
- : -
Coleraine Coleraine
20:30
Ballymena United Ballymena United
- : -
Larne Larne
LİTVANYA A LYGA
14:00
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
- : -
FC Hegelmann Litauen FC Hegelmann Litauen
16:00
DFK Dainava DFK Dainava
- : -
Nevezis Nevezis
LÜKSEMBURG ULUSAL LİGİ
18:00
Dudelange Dudelange
- : -
Wiltz 71 Wiltz 71
20:00
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
- : -
FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn
21:30
Rodange Rodange
- : -
Swift Hesperange Swift Hesperange
MACARİSTAN 1. LİGİ
19:00
Paksi FC Paksi FC
- : -
Mezökövesdi Mezökövesdi
21:30
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
- : -
Ujpest Ujpest
MACARİSTAN 2. LİGİ
16:00
Debreceni Debreceni
- : -
Kaposvar Kaposvar
MAKEDONYA 1. LİGİ
16:00
Makedonija GP Makedonija GP
- : -
FK Sileks FK Sileks
MALEZYA PREMİER LİGİ
11:45
Kelantan Kelantan
- : -
Perak 2 Perak 2
11:45
Sarawak Sarawak
- : -
Kelantan United Kelantan United
16:00
Negeri Sembilan Negeri Sembilan
- : -
Johor Darul Takzim II Johor Darul Takzim II
16:00
Terengganu 2 Terengganu 2
- : -
Skuad Projek Fam-Msn Skuad Projek Fam-Msn
16:00
PDRM PDRM
- : -
Selangor 2 Selangor 2
MALEZYA SÜPER LİGİ
16:00
Pulau Pinang Pulau Pinang
- : -
Kuala Lumpur FA Kuala Lumpur FA
16:00
Melaka United Melaka United
- : -
Sabah Sabah
16:00
UITM UITM
- : -
Terengganu Terengganu
16:00
Selangor FA Selangor FA
- : -
Pahang Pahang
MALTA 1. LİGİ
16:00
Tarxien Rainbows Tarxien Rainbows
- : -
Birkirkara Birkirkara
16:00
Floriana Floriana
- : -
Balzan Youths Balzan Youths
16:00
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
- : -
Hibernians Hibernians
20:00
Lija Athletic Lija Athletic
- : -
Santa Lucia Santa Lucia
20:00
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
- : -
Gzira United Gzira United
20:00
Mosta Mosta
- : -
Senglea Athletics Senglea Athletics
MEKSİKA 2. LİGİ
02:00
Celaya Celaya
- : -
Coyotes de Tlaxcala Coyotes de Tlaxcala
MEKSİKA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
04:30
Atletico San Luis Atletico San Luis
- : -
Toluca Toluca
06:30
Puebla Puebla
- : -
Tigres Tigres
MISIR 1.LİGİ
20:00
Aswan FC Aswan FC
- : -
Pyramids FC Pyramids FC
MOLDOVA 1. LİGİ
13:30
Codru Codru
- : -
CSCA Buiucani CSCA Buiucani
15:30
FC Sheriff FC Sheriff
- : -
FC Dinamo Auto FC Dinamo Auto
NON LİG PREMİER
ERT
Bamber Bridge Bamber Bridge
0 - 0
Basford United Basford United
ERT
Stafford Rangers Stafford Rangers
0 - 0
United Of Manchester United Of Manchester
ERT
Witton Albion Witton Albion
0 - 0
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
ERT
Radcliffe Borough Radcliffe Borough
0 - 0
Warrington Town Warrington Town
ERT
Nantwich Town Nantwich Town
0 - 0
Scarborough Scarborough
ERT
Morpeth Town Morpeth Town
0 - 0
Buxton Buxton
ERT
Matlock Town Matlock Town
0 - 0
South Shields South Shields
ERT
Lancaster City Lancaster City
0 - 0
Grantham Town Grantham Town
ERT
Whitby Whitby
0 - 0
Hyde United Hyde United
ERT
Mickleover Sports Mickleover Sports
0 - 0
Ashton United Ashton United
ERT
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
0 - 0
Atherton Collieries Atherton Collieries
PARAGUAY 1. LİGİ - APERTURA
74'
River Plate River Plate
0 - 1
Guairena FC Guairena FC
02:30
12 de Octubre 12 de Octubre
- : -
Libertad Libertad
POLONYA 1. LİGİ
14:40
LKS Lodz LKS Lodz
- : -
Widzew Lodz Widzew Lodz
16:00
Resovia Rzeszow Resovia Rzeszow
- : -
Gornik Leczna Gornik Leczna
16:30
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
- : -
Korona Kielce Korona Kielce
19:00
Radomiak Radom Radomiak Radom
- : -
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
POLONYA 2. LİGİ
14:00
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
- : -
Motor Lublin Motor Lublin
15:00
Lech Poznan II Lech Poznan II
- : -
Sokol Ostroda Sokol Ostroda
15:00
Gornik Polkowice Gornik Polkowice
- : -
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
15:00
Blekitni Stargard Blekitni Stargard
- : -
KKS 1925 Kalisz KKS 1925 Kalisz
16:00
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
- : -
Wigry Suwalki Wigry Suwalki
16:00
Olimpia Grudziadz Olimpia Grudziadz
- : -
Bytovia Bytow Bytovia Bytow
19:00
GKS Katowice GKS Katowice
- : -
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
POLONYA EKSTRAKLASA
17:00
Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie Bielsko-Biala
- : -
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
19:30
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
- : -
Jagiellonia Bialystok Jagiellonia Bialystok
22:00
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
- : -
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
PORTEKİZ 2. LİGİ
14:00
Vizela Vizela
- : -
Mafra Mafra
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
18:30
Portimonense Portimonense
- : -
Tondela Tondela
21:00
Gil Vicente Gil Vicente
- : -
Porto Porto
23:30
Boavista Boavista
- : -
Famalicao Famalicao
ROMANYA LİGA 1
15:30
CS U Craiova CS U Craiova
- : -
Botosani Botosani
22:30
UTA Arad UTA Arad
- : -
CFR Cluj CFR Cluj
RUSYA 1. LİGİ
12:00
Akron Togliatti Akron Togliatti
- : -
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
13:00
Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
- : -
Fakel Fakel
14:00
Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
- : -
Irtysh Omsk Irtysh Omsk
14:00
Krylya Sovietov Krylya Sovietov
- : -
Chertanovo Chertanovo
14:00
Shinnik Shinnik
- : -
FK Orenburg FK Orenburg
14:00
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
- : -
FC Nizhny Novgorod FC Nizhny Novgorod
14:00
Krasnodar-2 Krasnodar-2
- : -
Veles Moskova Veles Moskova
15:00
Tekstilshchik Tekstilshchik
- : -
Tom Tomsk Tom Tomsk
16:00
Neftekhimik Neftekhimik
- : -
Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
16:00
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
- : -
FK Chayka FK Chayka
18:00
Baltika Baltika
- : -
Spartak Moskova II Spartak Moskova II
RUSYA PREMİER LİGİ
14:00
CSKA Moskova CSKA Moskova
- : -
FK Akhmat Grozny FK Akhmat Grozny
16:30
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
- : -
Khimki Khimki
19:00
Rostov Rostov
- : -
PFC Sochi PFC Sochi
SLOVAKYA 2. LİGİ
12:00
Tatran Liptovsky Mikulas Tatran Liptovsky Mikulas
- : -
Komarno Komarno
16:00
MFK Skalica MFK Skalica
- : -
Dukla Banska Bystrica Dukla Banska Bystrica
16:00
Poprad Poprad
- : -
Mfk Petrzalka Mfk Petrzalka
16:00
Zeleziarne Podbrezova Zeleziarne Podbrezova
- : -
Dubnica Dubnica
16:00
FK Kosice FK Kosice
- : -
Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
16:00
Puchov Puchov
- : -
FC Samorin FC Samorin
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
16:30
Zilina Zilina
- : -
Ruzomberok Ruzomberok
16:30
Zlate Moravce Zlate Moravce
- : -
SKF Sered SKF Sered
16:30
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
- : -
Dunajska Streda Dunajska Streda
16:30
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
- : -
Nitra Nitra
16:30
Trencin Trencin
- : -
Spartak Trnava Spartak Trnava
16:30
Senica Senica
- : -
FK Pohronie FK Pohronie
SLOVENYA 1. LİGİ
17:00
Mura Mura
- : -
Aluminij Aluminij
19:15
Gorica Gorica
- : -
Maribor Maribor
21:30
Koper Koper
- : -
Domzale Domzale
SPOR TOTO 1. LİG
13:30
Royal Hastanesi Bandırmaspor Royal Hastanesi Bandırmaspor
- : -
Altınordu Altınordu
16:00
Ankaraspor Ankaraspor
- : -
Menemenspor Menemenspor
19:00
Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
- : -
Adana Demirspor Adana Demirspor
SPOR TOTO SÜPER LİG
16:00
Yukatel Denizlispor Yukatel Denizlispor
- : -
Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor
19:00
Beşiktaş Beşiktaş
- : -
Gaziantep FK Gaziantep FK
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
20:35
Al Ahli SC Al Ahli SC
- : -
Dhamk Dhamk
TAYLAND PREMİER LİGİ
13:00
Muang Thong United Muang Thong United
- : -
Buriram United Buriram United
14:00
Prachuap FC Prachuap FC
- : -
Nakhon Ratchasima Nakhon Ratchasima
14:30
Police Tero Police Tero
- : -
Suphanburi Suphanburi
15:00
Trat FC Trat FC
- : -
Rayong FC Rayong FC
TUNUS 1. LİGİ
16:00
US Ben Guerdene US Ben Guerdene
- : -
US Monastir US Monastir
UKRAYNA PREMİER LİGİ
15:00
FC Mariupol FC Mariupol
- : -
Vorskla Vorskla
18:00
Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
- : -
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
URUGUAY PRİMERA - CLAUSURA
02:00
Montevideo Wanderers Montevideo Wanderers
- : -
Montevideo City Montevideo City
23:15
Boston River Boston River
- : -
Cerro Cerro
VİETNAM 1. LİGİ
ERT
Hoang Anh Gia Lai Hoang Anh Gia Lai
0 - 0
Ho Chi Minh City Ho Chi Minh City
ERT
FLC Thanh Hoa FLC Thanh Hoa
0 - 0
SHB Da Nang SHB Da Nang
ERT
T&T Ha Noi T&T Ha Noi
0 - 0
Hong Linh Ha Tinh Hong Linh Ha Tinh
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
16:00
Ofi Crete Ofi Crete
- : -
Larisa Larisa
18:15
Atromitos Atromitos
- : -
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
20:30
Pas Giannina Pas Giannina
- : -
Panathinaikos Panathinaikos
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 2
15:45
Ionikos Ionikos
- : -
Xanthi Xanthi
reklam
reklam
# TAKIMLAR O AV P
1 Galatasaray 27 32 57
2 Beşiktaş 26 31 57
3 Fenerbahçe 27 21 55
4 Trabzonspor 27 8 51
5 Hatayspor 27 15 46
6 Alanyaspor 27 14 43
7 Gaziantep FK 27 9 43
8 Fatih Karagümrük 27 7 41
9 Göztepe 27 5 36
10 Antalyaspor 27 -5 35
11 Sivasspor 26 -1 33
12 Konyaspor 26 2 32
13 Yeni Malatyaspor 27 -3 31
14 Kasımpaşa 27 -13 29
15 Kayserispor 26 -12 28
16 Çaykur Rizespor 27 -13 28
17 Başakşehir FK 27 -16 26
18 BB Erzurumspor 27 -17 26
19 MKE Ankaragücü 26 -15 23
20 Denizlispor 26 -23 21
21 Gençlerbirliği 26 -26 21
# TAKIMLAR O AV P
1 Giresunspor 24 23 53
2 Samsunspor 24 20 50
3 İstanbulspor 24 22 46
4 Altınordu 24 6 44
5 Adana Demirspor 24 17 42
6 Altay 24 12 41
7 Tuzlaspor 24 4 41
8 Ankara Keçiörengücü 24 14 39
9 Bursaspor 24 0 34
10 Bandırmaspor 24 -1 31
11 Ümraniyespor 24 -5 31
12 Adanaspor 24 -2 26
13 Boluspor 24 -3 26
14 Menemenspor 24 -12 26
15 Balıkesirspor 24 -9 25
16 Akhisarspor 24 -20 19
17 Ankaraspor 24 -24 15
18 Eskişehirspor 24 -42 7
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 25 50 65
2 Samsunspor 28 53 73
3 24Erzincanspor 24 19 47
4 Hekimoğlu Trabzon 24 31 46
5 Ankara Demirspor 25 14 44
6 Amed Sportif 25 9 44
7 Kocaelispor 24 10 43
8 Sarıyer 25 16 42
9 Tarsus İdman Yurdu 28 6 43
10 Pendikspor 28 1 40
11 Uşak Spor 25 9 41
12 Afjet Afyonspor 24 4 38
13 Çorum FK 24 17 36
14 Kahramanmaraşspor 24 -8 28
15 Zonguldak Kömürspor 24 -12 23
16 1922 Konyaspor 28 -7 33
17 Sancaktepe FK 24 -20 22
18 İnegölspor 25 -13 21
19 Kırklarelispor 28 -16 33
20 Ergene Velimeşe 25 -21 21
21 Mamak FK 28 -4 31
22 Hacettepe Spor 25 -17 19
23 Gümüşhanespor 25 -26 17
24 Niğde Anadolu FK 25 -24 15
25 Şanlıurfaspor 24 -38 14
# TAKIMLAR O AV P
1 Bandırmaspor 28 32 60
2 Eyüpspor 26 42 62
3 Ankara Demirspor 28 25 57
4 Bodrumspor 26 23 48
5 Van Spor 26 16 47
6 Sakaryaspor 26 15 46
7 Tuzlaspor 28 20 53
8 Turgutluspor 26 0 46
9 Kırşehir Belediyespor 26 13 43
10 Kırklarelispor 26 9 41
11 Etimesgut Belediyespor 26 11 40
12 Uşak Spor 28 9 44
13 Kahramanmaraşspor 28 -2 41
14 Serik Belediyespor 26 5 39
15 Ergene Velimeşe 28 9 37
16 Tarsus İdman Yurdu 26 4 37
17 Karacabey Belediyespor 26 2 36
18 Pendikspor 26 10 35
19 Sivas Belediyespor 26 7 34
20 Pazarspor 26 -3 34
21 1922 Konyaspor 26 -2 27
22 Bayburt Özel İdare Spor 26 -14 27
23 Niğde Anadolu FK 28 -24 17
24 Kastamonuspor 26 -15 25
25 Mamak FK 26 -39 24
26 Elazığspor 26 -19 22
27 Kardemir Karabükspor 26 -65 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Atletico Madrid 24 31 58
2 Barcelona 25 33 53
3 Real Madrid 25 23 53
4 Sevilla 24 16 48
5 Real Sociedad 25 21 42
6 Real Betis 25 -5 39
7 Villarreal 25 6 37
8 Granada 25 -11 33
9 Levante 25 1 32
10 Athletic Bilbao 24 6 30
11 Celta Vigo 25 -7 30
12 Osasuna 25 -10 28
13 Getafe 25 -10 27
14 Valencia 25 -5 27
15 Cadiz 25 -20 25
16 Eibar 25 -8 22
17 Valladolid 25 -13 22
18 Deportivo Alaves 25 -19 22
19 Elche 24 -15 21
20 Huesca 25 -14 20
# TAKIMLAR O AV P
1 Bayern München 23 35 52
2 RB Leipzig 23 23 50
3 Wolfsburg 23 18 45
4 Eintracht Frankfurt 23 14 42
5 Borussia Dortmund 23 17 39
6 Bayer Leverkusen 23 15 37
7 Union Berlin 23 10 34
8 Freiburg 23 2 34
9 Mönchengladbach 23 4 33
10 Stuttgart 23 8 32
11 Hoffenheim 23 -3 27
12 Werder Bremen 22 -6 26
13 Augsburg 23 -12 26
14 Köln 23 -20 21
15 Hertha Berlin 23 -16 18
16 Arminia Bielefeld 22 -23 18
17 Mainz 05 23 -21 17
18 Schalke 04 23 -45 9
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 27 39 65
2 Manchester United 27 21 51
3 Leicester City 27 15 50
4 Chelsea 27 17 47
5 Everton 26 6 46
6 West Ham United 26 9 45
7 Liverpool 27 12 43
8 Tottenham 26 15 42
9 Aston Villa 25 11 39
10 Arsenal 26 7 37
11 Leeds United 26 -1 35
12 Wolverhampton 27 -9 34
13 Crystal Palace 27 -14 34
14 Southampton 26 -13 30
15 Burnley 27 -16 29
16 Brighton & Hove Albion 26 -7 26
17 Newcastle United 26 -17 26
18 Fulham 27 -12 23
19 West Bromwich 27 -36 17
20 Sheffield United 27 -27 14
# TAKIMLAR O AV P
1 Inter 25 37 59
2 Milan 25 18 53
3 Juventus 24 28 49
4 Atalanta 25 28 49
5 Roma 25 12 47
6 Napoli 24 24 44
7 Lazio 24 6 43
8 Hellas Verona 25 7 38
9 Sassuolo 24 3 36
10 Sampdoria 25 -3 31
11 Udinese 25 -7 29
12 Bologna 25 -6 28
13 Genoa 25 -10 27
14 Fiorentina 25 -12 25
15 Spezia 25 -14 25
16 Benevento 25 -22 25
17 Cagliari 25 -14 21
18 Torino 23 -8 20
19 Parma 25 -29 15
20 Crotone 25 -38 12
reklam
reklam