Haber Ordu Ordu Haberleri
SİYASET

MHP’li Aksu Ordulu Hemşehrileri İle Bir Araya Geldi

Bilge
29 Nisan 2023 18:08
Son Güncelleme: 29 Nisan 2023 18:08
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu, Ordulu hemşerileri ile Avcılarda bir araya geldi. Gündeme dair açıklamalarda bulunan Aksu, “Türkiye'nin yükselişi için atılan her adımı sekteye uğratmaya çabalayan karanlık mahfilleri hüsrana uğratacağız.” Dedi.
MHP’li Aksu Ordulu Hemşehrileri İle Bir Araya Geldi

MHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul 3. Bölge milletvekili adayı İsmail Faruk Aksu, Avcılar’da Ordulu STK’larla bir araya geldi. Ordulular derneği başkanı Recep Baş, MHP’li Aksu, Kutman cafede sabah kahvaltısında Ordulularla bir araya geldi.  Toplantıda  MHP ilçe başkanı Muhammet Nur Kutun, ve yönetim kurulu üyeleri de vardı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu, Ordulu hemşehrileri ile Avcılarda bir araya geldi. Gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Aksu, “Türkiye'nin yükselişi için atılan her adımı sekteye uğratmaya çabalayan karanlık mahfilleri hüsrana uğratacağız.” diyerek Mecliste güçlü bir MHP’nin Türkiye’yi daha ileriye götüreceğini vurguladı.

MHP Genel Başkanı Yardımcısı İsmail Fuat Aksu, Avcılar Ordulular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nde Ordulularla bir araya geldi. Gündeminde 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimleri vardı. “Biz kararlıyız. Türkiye destan yazıyor. Onların korkulu rüyaları gerçek olacak. Milletimizin desteği ile Cumhur İttifakı güçlenecek Milliyetçi Hareket Partisi mecliste daha güçlü olacak” dedi.

MHP’li Aksu’nun gündeminde sadece 2023 seçimleri yoktu onca icraatı yok sayıp soğan patatesten dem vuran muhalefete bir çift söz vardı.  “Bizim soğan patatesle işimiz yok bizim derdimiz vatan” dedi.

Cumhur İttifakı’nın Türkiye için yaptığı çalışmalardan ve önemli adımlardan bahseden MHP’li Aksu Türkiye’nin  15 Temmuz darbesi, ekonomik operasyonlardan ve pandemi’den geçtiğini bu zor zamanları çok güzel atlatıldığına değindi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul 3. Bölge milletvekili adayı İsmail Faruk Aksu memleketlilerine de seslendi Ordu için canla başla mücadele edeceğiz dedi.

 

Yorum Yazın