reklam
reklam
reklam

AK PARTİ’Yİ BÖYLE BİTİRİYORLAR!!! « Haber Ordu

22 Ocak 2021 - 09:05

AK PARTİ’Yİ BÖYLE BİTİRİYORLAR!!!

AK PARTİ’Yİ BÖYLE BİTİRİYORLAR!!!
Son Güncelleme :

26 Kasım 2020 - 14:25

144 kez okundu

Geçmiş dönem yazdığım yazıda bahsetmiştim,Ordu da son 6-7 yılda yapılan sonra kaldırılan,değiştirilen uygulamaların kamuya verdiği zararları toplasak Ordu ve Fatsa’yı ihya ederdi.Plansız,gerekli inceleme ve araştırma yapılmadan yalnızca biz böyle uygun gördük veya böyle istiyoruz düşüncesi bizleri iflasın ve çok büyük borç batağının içine sokmuştur.

Fatsa kent konseyi yok,siyasilere siz ne yapıyorsunuz diyen yok.İsteyen istediği gibi kafasına göre,adamına göre,kurdukları çıkar ve menfeat odaklı yapılara göre adrese teslim ihale,ve çıkar ilişkileri bizleri bu hale getirdi.Tüm bunlar olurken tabi ki dernekler ve bazı sivil toplum kuruluşları da bu sürece dahil edilerek yapılmıştır.Diğer siyasi partiler bunun neresinde, bu soruyu da onlara sorun.

AK Partinin kurucu yönetim kurulu üyesi olarak yıllardan beri teşkilatlar da ve yerel yönetimlerde bu mücadeleyi verdim,vermeye de devam edeceğim.Bu süreçte iki kez kesin ihraç talebi ile disipline verildim, hamdolsun muvaffak olamadılar ve kaydımı sildiremediler.

Yönetimden attıramadılar.Peki ne mi yaptılar.? Bana siyasi görev vereceklerini söyleyerek başvuru yaptırıp sonrada beni refüze ettiler,akıllarınca yıldırıp ayrılmamı bekliyorlardı.Benim mücadelem nefsi değil ki,niçin ayrılayım sonuna kadar mücadelemi vereceğim.Bu benim aldığım eğitimin,görev anlayışımın gereği,uzun bir süre öğretim hayatımın ilkokul hariç diğer tüm safhası yatılı okullarda geçti ve bu necip milletin bende çok büyük emeği var hakkı var.Bu nedenle partime davama ülkeme hayatımın her aşamasında sahip çıkacağım.Benim hakkımda ne düşündükleri veya benim hakkımda yapılmak istenen baskılar veya dışlama çalışmaları hiç umurumda değil. Amel defterimi bunlar tutmuyor,hayatımın her aşamasının hesabını ben vereceğim.Görüp de mücadele etmediğim,ses çıkarmadıklarım yada siyasi ikbâl uğruna göz yumduklarımın hesabını veremem.Bahse konu olan bir çok yanlış uygulamaları maddeler halinde yazacağım.

1-Tedes uygulaması (Ünye sınırın dan Gülyalı bitimine kadar radar uygulaması) iptal edildi. Kamu zararı milyonlarca lira.

2-Fatsa merkeze kurulan büyükşehir irtibat ofisi lüks döşenmiş ve önünde dev ekran reklam panosu buralarda görevli çalışanlar ve hiç bir görev ifa etmeden milyonlarca lira masraf çöpe atıldı.

3-Ordu da Fatsa da kurulan Elifder derneği, kimden ne karşılığında ne kadar bağış aldı. Fatsa üyeleri kimler,gösterişli açılış ve ofislerin tefrişi için milyon seviyesinde harcamalar, kimden ne aldı aldığı kimlere gitti bilen yok.

4-Ordu Fatsa Ünye sahiline kurulan kartlı bisiklet istasyonları,bunların bakım onarım ve denetim ekipleri milyonlarca lira harcama gitti çöpe.

5-Ordu Fatsa Ünye,sahilde dış cephe boyası tabela değişikleri şimdi o binalarda itilaf konusu, icralar,itirazlar tam bir fiyasko.

6-Fatsa iç kısımlarına bordür taşlarını söküp granit taş döşenmesi,şimdi bir çoğu parçalandı yerinden oynadı. Gavlan ağacı bölgesi asfalt üzerine arnavut kaldırımı döşenmesi.Milyonlarca lira çöpe gidecek.

7-Fatsa dere üstüne yöresel ürün satış stantları yapıldı şimdi kaldırıldı.Milyonlarca lira harcanan meydan projesi ve otopark projesi henüz bitmiş değil biten yerleri de kafe ve çay ocakları dörtte birini işgal ediyor,yöresel ürün satış yeri diye planlanan yeri de kafe çay bahçesine dönüştürüldü.

8-Fatsa sahile monte edilen otomatik sulama sistemli çiçeklik boşa çıktı milyona yakın harcama çöpe gitti.Çiçeği olmayan demir iskelet halinde sahilde duruyor.

9-Ordu sahili yol kenarına yapılan ışıklı camlı teretuar söküldü çöpe gitti.Büyükşehir belediye binası önüne dikilen tarihi büyüklerin heykelleri diyerek dikilen ve sonra bir sanatçı heykeli çıktı diye sökülüp kaldırılan ve milyonlara varan harcama gitti çöpe.

10-Ordu botanik parkı diye milyonları bulan yatırım gitti çöp oldu.

İşte Ordu’nun hikayesi bu…

Ak Parti’yi böyle bitiriyorlar.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam