reklam reklam
reklam
reklam

ÇAĞIN ÖTESİNDE BİR YAYIN ANLAYIŞI: HABER ORDU « Haber Ordu

5 Aralık 2021 - 14:09

ÇAĞIN ÖTESİNDE BİR YAYIN ANLAYIŞI: HABER ORDU

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Medya Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürü Süleyman Gökdemir, Haber Ordu Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Günay ile bir araya geldi. Gökdemir ve Günay, yeni yayın hayatına başlayan Haber Ordu Gazetesi matbu basılı yayın ve yerel/ulusal gündeme dair bir süre sohbet ettiler. Bir dönem Ordu’da da görevde bulunan Şube Müdürü Gökdemir, hemşehrileri olarak gördüğü arkadaşlarının İstanbul’da medya faaliyetlerinde bulunmasını takdir etti.

ÇAĞIN ÖTESİNDE BİR YAYIN ANLAYIŞI: HABER ORDU
Son Güncelleme :

26 Kasım 2020 - 13:44

207 kez okundu

Haber Ordu Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Günay, ziyaretleri sırasında yaptığı değerlendirmede, Haber Ordu Gazetesi ve bunun yanı sıra medyanın hemen hemen her alanında faaliyet gösterecek olan projelerinden de söz etti.

Günay şöyle konuştu: “Dünyanın dijital bir yüze bürünürken öncelikle gençlerin internet üzerideki bağımlılığını en aza indirecek, faydalı içerikler üretecek ve sosyal ve ahlaki konulara dikkat edecek bir yapı için gayret gösteriyoruz. Bünyemizde oluşturacağımız gazeteler ve web tv ile bunu başaracağımıza inanıyoruz. Yeni Medya düzenine ayak uydurarak çağın gereklerini yakından takip edip çağın ötesinde bir anlayışla yolumuza devam edeceğiz. Ekip arkadaşlarımızla birlikte buna inanmış bir yol haritası üzerindeyiz.

GÖKDEMİR: “İNANMIŞLIK RUHU VARSA BAŞARI KAÇINILMAZ”

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Medya Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürü Süleyman Gökdemir ise bir dönem görev yaptığı Ordu’daki basın mensubu arkadaşlarının İstanbul merkezli yayın faaliyetlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gökdemir, ulusal medyanın yerelden güç aldığını sözlerine ekleyerek Haber Ordu Gazetesi’nin ulusal çalışmasındaki başarıyı inanmışlık ruhu ile özdeşleştirdi. Gazete ekibine hayırlı olsun temennilerini ileten Gökdemir, düşüncelerini şöyle aktardı:

“Haber Ordu Gazetesi, diğer yerel ve ulusal gazetelerin yanı sıra bir medya ajansını da bünyede bulundurmak zor bir iş gibi görünse de kendilerine güvenen, başarıya odaklanan bir ekibin var olduğunu bilmek beni de heyecanlandırdı. Bu kapsamda gerek Ordu gerekse ülkemizin diğer şehirlerini çalışma alanına dahil eden, gençleri ve samimi duyguları esas alan bir medya yapısı oluşturmak çok faydalı ve yerinde bir çalışma olmuş. Ekibi tebrik ediyorum.”

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Medya Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürü Süleyman Gökdemir, Haber Ordu Gazetesi’ne abone olarak Ordulu gazetecilere desteklerinin devam edeceğiniz belirtti.

Ziyaret ve sohbetler fotoğraf çekimi ve Haber Ordu Gazetesi’nin basılı ilk yayınının  takdiminin ardından fotoğraf çekimi ile sona erdi.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.