reklam
reklam
reklam

Canlı Sonuçlar « Haber Ordu Ordu Haberleri

29 Ocak 2022 - 11:32
replica watches
AFRİKA ULUSLAR KUPASI
19:00
Gambiya Gambiya
- : -
Kamerun Kamerun
22:00
Burkina Faso Burkina Faso
- : -
Tunus Tunus
ALMANYA 3. LİGİ
16:00
Kaiserslautern Kaiserslautern
- : -
Hallescher FC Hallescher FC
16:00
Türkgücü Münih Türkgücü Münih
- : -
TSV Havelse TSV Havelse
ERT
Viktoria Berlin Viktoria Berlin
0 - 0
FSV Zwickau FSV Zwickau
16:00
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
- : -
Osnabrück Osnabrück
16:00
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
- : -
Duisburg Duisburg
19:55
Magdeburg Magdeburg
- : -
Saarbrucken Saarbrucken
ALMANYA REGİONALLİGA
15:00
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
- : -
VfB Auerbach VfB Auerbach
15:00
FC Eilenburg FC Eilenburg
- : -
Optik Rathenow Optik Rathenow
15:00
Chemnitzer Chemnitzer
- : -
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
16:00
Heider SV Heider SV
- : -
Weiche Flensburg Weiche Flensburg
16:00
Altona 93 Altona 93
- : -
SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen/Assel
16:00
Fortuna Köln Fortuna Köln
- : -
Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
16:00
Oberhausen Oberhausen
- : -
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
16:00
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
- : -
SV Straelen SV Straelen
16:00
Schalke 04 II Schalke 04 II
- : -
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
16:00
VfB Homberg VfB Homberg
- : -
Rodinghausen Rodinghausen
16:00
Lippstadt Lippstadt
- : -
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
16:00
Bonner SC Bonner SC
- : -
SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
16:00
Uerdingen Uerdingen
- : -
FC Köln II FC Köln II
16:00
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
- : -
Rot-Weiss Ahlen Rot-Weiss Ahlen
16:00
Preussen Münster Preussen Münster
- : -
Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
16:05
Energie Cottbus Energie Cottbus
- : -
Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
ANDORRA 2. LİGİ
-
Atletic Club Escaldes II Atletic Club Escaldes II
- 0
FC Encamp FC Encamp
ANGOLA 1. LİGİ
17:00
Cuando Cubango Cuando Cubango
- : -
Interclube Interclube
17:00
CD Lunda Sul CD Lunda Sul
- : -
Academica do Lobito Academica do Lobito
17:00
C.R.D. Libolo C.R.D. Libolo
- : -
Wiliete Wiliete
17:00
Bravos do Maquis Bravos do Maquis
- : -
Progresso do Sambizanga Progresso do Sambizanga
17:30
CD Huila CD Huila
- : -
Sporting de Cabinda Sporting de Cabinda
18:00
Kabuscorp SC Kabuscorp SC
- : -
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
ARNAVUTLUK 2. LİGİ
-
Butrinti Sarande Butrinti Sarande
- 0
Korabi Peshkopi Korabi Peshkopi
-
Tomori Tomori
- 0
Burreli Burreli
-
Bylis Bylis
- 0
Erzeni Shijak Erzeni Shijak
-
KS Maliqi KS Maliqi
- 0
FK Vora FK Vora
-
Besa Besa
- 0
Pogradeci Pogradeci
-
Besëlidhja Besëlidhja
- 0
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
-
Terbuni Puke Terbuni Puke
- 0
KS Lushnja KS Lushnja
-
Shkumbini Shkumbini
- 0
Apolonia Apolonia
AVUSTRALYA 1. LİGİ
11:45
Brisbane Roar Brisbane Roar
- : -
Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers
11:45
Western United FC Western United FC
- : -
Melbourne City Melbourne City
ERT
Wellington Phoenix Wellington Phoenix
0 - 0
Melbourne Victory Melbourne Victory
AVUSTRALYA KUPASI
MS
Melbourne Victory Melbourne Victory
4 - 1
Wellington Phoenix Wellington Phoenix
B.A.E LİG KUPASI
16:15
Al-Wasl Al-Wasl
- : -
Ajman Ajman
18:45
Al-Nasr Al-Nasr
- : -
Al Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba
BELÇİKA 1. LİGİ
18:15
Beerschot VA Beerschot VA
- : -
Zulte Waregem Zulte Waregem
20:30
RFC Seraing RFC Seraing
- : -
Eupen Eupen
22:45
Cercle Brugge Cercle Brugge
- : -
Oostende Oostende
BELÇİKA 2. LİGİ
22:45
Deinze Deinze
- : -
Excelsior Virton Excelsior Virton
BREZİLYA ALAGOANO
23:00
CRB CRB
- : -
Cruzeiro Arapiraca Cruzeiro Arapiraca
BREZİLYA AMAZONENSE
22:30
Manaus Manaus
- : -
Sao Raimundo AM Sao Raimundo AM
22:30
Operario AM Operario AM
- : -
Amazonas Amazonas
22:30
Manauara Manauara
- : -
Princesa Solimoes Princesa Solimoes
BREZİLYA BAİANO
22:00
EC Jacuipense EC Jacuipense
- : -
EC Vitoria EC Vitoria
BREZİLYA CARİOCA
21:30
AA Portuguesa AA Portuguesa
- : -
Audax Rio Audax Rio
BREZİLYA CATARİNENSE
22:30
Concordia Concordia
- : -
Figueirense Figueirense
BREZİLYA COPA DO NORDESTE
22:00
Campinense Campinense
- : -
Bahia Bahia
23:45
Sergipe Sergipe
- : -
Ceara SC Ceara SC
23:45
Sport Recife Sport Recife
- : -
Nautico Nautico
BREZİLYA GAUCHO
22:30
Brasil de Pelotas Brasil de Pelotas
- : -
Gremio Gremio
BREZİLYA MARANHENSE
23:00
Pinheiro AC Pinheiro AC
- : -
IAEP IAEP
BREZİLYA PARAENSE
21:30
Caete Caete
- : -
Tapajos Tapajos
BREZİLYA PAULİSTA A1
17:00
Santos Santos
- : -
Botafogo-SP Botafogo-SP
22:00
São Bernardo São Bernardo
- : -
Palmeiras Palmeiras
BREZİLYA PERNAMBUCANO
22:30
Caruaru City Caruaru City
- : -
Santa Cruz FC Santa Cruz FC
23:00
Afogados Afogados
- : -
Vera Cruz Vera Cruz
BREZİLYA PİAUİENSE
22:00
Flamengo PI Flamengo PI
- : -
River AC River AC
22:00
Oeirense Oeirense
- : -
Cori-Sabba Cori-Sabba
BREZİLYA SERGİPANO
22:00
Itabaiana Itabaiana
- : -
Boca Junior Boca Junior
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
16:30
RC Arbaa RC Arbaa
- : -
RC Relizane RC Relizane
16:30
WA Tlemcen WA Tlemcen
- : -
MC Oran MC Oran
16:30
NC Magra NC Magra
- : -
CR Belouizdad CR Belouizdad
16:30
Paradou AC Paradou AC
- : -
HB Chelghoum Laid HB Chelghoum Laid
16:30
NA Hussein Dey NA Hussein Dey
- : -
JS Saoura JS Saoura
16:30
O Medea O Medea
- : -
USM Alger USM Alger
17:00
ES Setif ES Setif
- : -
US Biskra US Biskra
19:00
MC Alger MC Alger
- : -
ASO Chlef ASO Chlef
DÜNYA KUPASI - GÜNEY AMERİKA ELEMELERİ
MS
Kolombiya Kolombiya
0 - 1
Peru Peru
MS
Venezuela Venezuela
4 - 1
Bolivya Bolivya
EL SALVADOR 1. LİGİ
00:00
CD FAS CD FAS
- : -
Alianza FC Alianza FC
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
17'
Bali United Bali United
0 - 0
Borneo FC Borneo FC
14:15
Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya
- : -
PSS Sleman PSS Sleman
16:45
Persib Bandung Persib Bandung
- : -
TIRA Persikabo TIRA Persikabo
FRANSA KUPASI
18:15
Nancy Nancy
- : -
Amiens SC Amiens SC
18:15
Toulouse Toulouse
- : -
FC Versailles 78 FC Versailles 78
20:30
Reims Reims
- : -
Bastia Bastia
23:00
Marsilya Marsilya
- : -
Montpellier Montpellier
FRANSA ULUSAL LİGİ
20:00
Avranches Avranches
- : -
Le Mans Le Mans
21:00
SO Cholet SO Cholet
- : -
US Créteil-Lusitanos US Créteil-Lusitanos
21:00
US Concarneau US Concarneau
- : -
US Orleans US Orleans
GALLER 2. LİGİ
17:30
Colwyn Bay Colwyn Bay
- : -
Llangefni Town Llangefni Town
17:30
Prestatyn Town FC Prestatyn Town FC
- : -
Penrhyncoch Penrhyncoch
17:30
Trefelin Trefelin
- : -
Briton Ferry Briton Ferry
17:30
Port Talbot Port Talbot
- : -
Taff's Well Taff's Well
17:30
Holywell Town Holywell Town
- : -
Guilsfield Guilsfield
17:30
Carmarthen Carmarthen
- : -
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
17:30
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
- : -
Swansea University Swansea University
17:30
Buckley Town Buckley Town
- : -
Llanidloes Town Llanidloes Town
17:30
Bangor City Bangor City
- : -
Llanrhaeadr Llanrhaeadr
17:30
Gresford Athletic Gresford Athletic
- : -
Holyhead Hotspur Holyhead Hotspur
GALLER PREMİER LİGİ
17:30
Connahs Quay Connahs Quay
- : -
Barry Town Barry Town
17:30
Flint Town United Flint Town United
- : -
Cardiff Met University Cardiff Met University
GANA PREMİER LİGİ
18:00
Aduana Stars Aduana Stars
- : -
Bechem United Bechem United
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
18:00
Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
- : -
AEK Larnaca AEK Larnaca
20:00
Anorthosis Anorthosis
- : -
Omonia Omonia
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
17:00
NK Osijek NK Osijek
- : -
Slaven Belupo Slaven Belupo
19:05
Sibenik Sibenik
- : -
Hajduk Split Hajduk Split
HİNDİSTAN 1. LİGİ
ERT
Neroca FC Neroca FC
0 - 0
Indian Arrows Indian Arrows
ERT
Aizawl Aizawl
0 - 0
Kenkre Kenkre
ERT
Sreenidi Deccan Sreenidi Deccan
0 - 0
Churchill Brothers Churchill Brothers
HİNDİSTAN SÜPER LİGİ
17:00
Mohun Bagan Mohun Bagan
- : -
East Bengal Club East Bengal Club
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
18:30
Excelsior Excelsior
- : -
Emmen Emmen
20:45
FC Eindhoven FC Eindhoven
- : -
Maastricht Maastricht
İNGİLTERE 1. LİGİ
18:00
Lincoln City Lincoln City
- : -
Burton Albion Burton Albion
18:00
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
- : -
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
18:00
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
- : -
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
18:00
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
- : -
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
18:00
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
- : -
Ipswich Town Ipswich Town
18:00
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
- : -
Rotherham United Rotherham United
18:00
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
- : -
Sunderland Sunderland
18:00
Cheltenham Town Cheltenham Town
- : -
Wigan Athletic Wigan Athletic
18:00
Gillingham Gillingham
- : -
Oxford United Oxford United
18:00
Accrington Stanley Accrington Stanley
- : -
Morecambe Morecambe
18:00
Fleetwood Town Fleetwood Town
- : -
Cambridge United Cambridge United
İNGİLTERE 2. LİGİ
18:00
Port Vale Port Vale
- : -
Scunthorpe United Scunthorpe United
18:00
Mansfield Town Mansfield Town
- : -
Leyton Orient Leyton Orient
18:00
Colchester United Colchester United
- : -
Swindon Town Swindon Town
18:00
Oldham Athletic Oldham Athletic
- : -
Rochdale Rochdale
18:00
Exeter City Exeter City
- : -
Hartlepool United Hartlepool United
18:00
Newport County Newport County
- : -
Barrow Barrow
18:00
Stevenage Stevenage
- : -
Harrogate Town Harrogate Town
18:00
Carlisle United Carlisle United
- : -
Sutton United Sutton United
18:00
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
- : -
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
18:00
Northampton Town Northampton Town
- : -
Salford City Salford City
18:00
Bradford City Bradford City
- : -
Crawley Town Crawley Town
18:00
Bristol Rovers Bristol Rovers
- : -
Walsall Walsall
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
18:00
Hull City Hull City
- : -
Swansea City Swansea City
18:00
Preston North End Preston North End
- : -
Bristol City Bristol City
18:00
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
- : -
Reading Reading
18:00
Luton Town Luton Town
- : -
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
18:00
Barnsley Barnsley
- : -
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
18:00
Millwall Millwall
- : -
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
18:00
Middlesbrough Middlesbrough
- : -
Coventry City Coventry City
18:00
Fulham Fulham
- : -
Blackpool Blackpool
20:30
Peterborough United Peterborough United
- : -
Sheffield United Sheffield United
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
18:00
Dover Athletic Dover Athletic
- : -
Southend United Southend United
18:00
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
- : -
FC Halifax Town FC Halifax Town
18:00
Woking Woking
- : -
Yeovil Town Yeovil Town
18:00
Bromley Bromley
- : -
Notts County Notts County
18:00
Weymouth Weymouth
- : -
Aldershot Town Aldershot Town
18:00
Barnet Barnet
- : -
Stockport County Stockport County
18:00
Grimsby Town Grimsby Town
- : -
Wealdstone Wealdstone
18:00
Boreham Wood Boreham Wood
- : -
King's Lynn Town King's Lynn Town
18:00
Solihull Moors Solihull Moors
- : -
Altrincham Altrincham
18:00
Wrexham Wrexham
- : -
Maidenhead United Maidenhead United
20:20
Eastleigh Eastleigh
- : -
Chesterfield Chesterfield
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
18:00
Billericay Town Billericay Town
- : -
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
18:00
Leamington Leamington
- : -
Blyth Spartans Blyth Spartans
18:00
York City York City
- : -
Gateshead Gateshead
18:00
A.F.C. Telford United A.F.C. Telford United
- : -
Bradford PA Bradford PA
18:00
Chorley Chorley
- : -
Hereford Hereford
18:00
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
- : -
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
18:00
Boston United Boston United
- : -
Chester Chester
18:00
St.Albans City St.Albans City
- : -
Slough Town Slough Town
18:00
Darlington Darlington
- : -
Kettering Town Kettering Town
18:00
Concord Rangers Concord Rangers
- : -
Maidstone United Maidstone United
18:00
Tonbridge Angels Tonbridge Angels
- : -
Dartford Dartford
18:00
Hungerford Town Hungerford Town
- : -
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
18:00
Oxford City Oxford City
- : -
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
18:00
Southport Southport
- : -
Guiseley Guiseley
18:00
AFC Fylde AFC Fylde
- : -
Curzon Ashton Curzon Ashton
18:00
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
- : -
Gloucester City Gloucester City
18:00
Chelmsford City Chelmsford City
- : -
Chippenham Town Chippenham Town
18:00
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
- : -
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
18:00
Bath City Bath City
- : -
Braintree Town Braintree Town
18:00
Brackley Town Brackley Town
- : -
Farsley Celtic Farsley Celtic
18:00
Alfreton Town Alfreton Town
- : -
Spennymoor Town Spennymoor Town
İSKOÇYA 1. LİGİ
18:00
East Fife East Fife
- : -
Peterhead Peterhead
18:00
Queens Park Queens Park
- : -
Airdrieonians Airdrieonians
18:00
Montrose Montrose
- : -
Falkirk Falkirk
18:00
Dumbarton Dumbarton
- : -
Cove Rangers Cove Rangers
18:00
Clyde Clyde
- : -
Alloa Athletic Alloa Athletic
İSKOÇYA 2. LİGİ
18:00
Stenhousemuir Stenhousemuir
- : -
Elgin City Elgin City
18:00
Kelty Hearts Kelty Hearts
- : -
Stranraer Stranraer
18:00
Albion Rovers Albion Rovers
- : -
Cowdenbeath Cowdenbeath
18:00
Annan Athletic Annan Athletic
- : -
Stirling Albion Stirling Albion
18:00
Forfar Athletic Forfar Athletic
- : -
Edinburgh City Edinburgh City
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
15:30
Ross County Ross County
- : -
Rangers FC Rangers FC
18:00
Hibernian Hibernian
- : -
Livingston Livingston
18:00
Dundee Dundee
- : -
St Mirren St Mirren
18:00
Aberdeen Aberdeen
- : -
St Johnstone St Johnstone
18:00
Celtic Celtic
- : -
Dundee United Dundee United
18:00
Hearts Hearts
- : -
Motherwell Motherwell
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
18:00
Kilmarnock Kilmarnock
- : -
Inverness CT Inverness CT
18:00
Hamilton Hamilton
- : -
Ayr United Ayr United
18:00
Arbroath Arbroath
- : -
Partick Thistle Partick Thistle
18:00
Queen of the South Queen of the South
- : -
Dunfermline Dunfermline
İSPANYA LA LİGA 2
18:00
Amorebieta Amorebieta
- : -
Girona Girona
20:15
Lugo Lugo
- : -
Burgos Burgos
20:15
Eibar Eibar
- : -
Huesca Huesca
23:00
Real Oviedo Real Oviedo
- : -
Almeria Almeria
İSRAİL 1. LİGİ
16:00
Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
- : -
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
18:30
FC Ashdod FC Ashdod
- : -
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
19:00
Hapoel Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil
- : -
Maccabi Petah Tikva Maccabi Petah Tikva
20:50
Hapoel Haifa Hapoel Haifa
- : -
Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
20:00
Zurich Zurich
- : -
Servette Servette
22:30
Young Boys Young Boys
- : -
Lugano Lugano
İTALYA SERİE C LİGİ
16:30
Lecco Lecco
- : -
Triestina Triestina
16:30
Padova Padova
- : -
Pro Patria Pro Patria
16:30
Pro Sesto Pro Sesto
- : -
AC Renate AC Renate
16:30
Virtus Verona Virtus Verona
- : -
U.S. Pergolettese U.S. Pergolettese
16:30
Seregno Seregno
- : -
Fiorenzuola Fiorenzuola
16:30
Piacenza Piacenza
- : -
Mantova Mantova
16:30
Südtirol Südtirol
- : -
Legnago Salus Legnago Salus
16:30
Albinoleffe Albinoleffe
- : -
Giana Erminio Giana Erminio
16:30
Juventus II Juventus II
- : -
FeralpiSalo FeralpiSalo
17:00
Trento Trento
- : -
Pro Vercelli Pro Vercelli
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
22:00
Cortulua Cortulua
- : -
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
KUZEY İRLANDA 2. LİGİ
17:00
Queens University Queens University
- : -
Ards Ards
18:00
Loughgall Loughgall
- : -
Knockbreda FC Knockbreda FC
18:00
Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades
- : -
Ballinamallard United Ballinamallard United
18:00
Annagh United Annagh United
- : -
Dergview Dergview
18:00
Institute Institute
- : -
H&W Welders H&W Welders
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
18:00
Coleraine Coleraine
- : -
Linfield Linfield
18:00
Glentoran Glentoran
- : -
Warrenpoint Town Warrenpoint Town
18:00
Crusaders Crusaders
- : -
Glenavon Glenavon
18:00
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
- : -
Carrick Rangers Carrick Rangers
20:30
Larne Larne
- : -
Portadown Portadown
MACARİSTAN 1. LİGİ
16:30
Paksi FC Paksi FC
- : -
Zalaegerszeg Zalaegerszeg
19:00
Debreceni Debreceni
- : -
Kisvarda FC Kisvarda FC
21:30
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
- : -
Gyirmot Gyirmot
MALTA 1. LİGİ
16:00
Santa Lucia Santa Lucia
- : -
Hibernians Hibernians
18:00
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
- : -
Sirens Sirens
20:00
Balzan Youths Balzan Youths
- : -
Mosta Mosta
MEKSİKA 2. LİGİ
MS
Coyotes de Tlaxcala Coyotes de Tlaxcala
1 - 0
Venados FC Venados FC
MS
Mineros de Zacatecas Mineros de Zacatecas
1 - 0
Tepatitlan Tepatitlan
MEKSİKA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
MS
Puebla Puebla
3 - 1
Club Tijuana Club Tijuana
NİJERYA PREMİER LİGİ
18:00
Sunshine Stars Sunshine Stars
- : -
Lobi Stars Lobi Stars
NON LİG PREMİER
18:00
Farnborough Farnborough
- : -
Wimborne Town Wimborne Town
18:00
Lancaster City Lancaster City
- : -
Radcliffe FC Radcliffe FC
18:00
Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
- : -
Lowestoft Town Lowestoft Town
18:00
Poole Town Poole Town
- : -
Swindon Super Marine Swindon Super Marine
18:00
Hayes&Yeading Utd. Hayes&Yeading Utd.
- : -
Dorchester Town Dorchester Town
18:00
Walton Casuals Walton Casuals
- : -
Merthyr Town Merthyr Town
18:00
Peterborough Sports Peterborough Sports
- : -
Stratford Town Stratford Town
18:00
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
- : -
Salisbury City Salisbury City
18:00
Harrow Borough Harrow Borough
- : -
Truro City Truro City
18:00
Redditch United Redditch United
- : -
Needham Market Needham Market
18:00
Tamworth Tamworth
- : -
Rushall Olympic Rushall Olympic
18:00
Leiston Leiston
- : -
Alvechurch Alvechurch
18:00
Basford United Basford United
- : -
Morpeth Town Morpeth Town
18:00
Bamber Bridge Bamber Bridge
- : -
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
18:00
Whitby Whitby
- : -
Warrington Town Warrington Town
18:00
Nantwich Town Nantwich Town
- : -
Ashton United Ashton United
18:00
Hyde United Hyde United
- : -
Buxton Buxton
18:00
Metropolitan Police Metropolitan Police
- : -
Gosport Borough Gosport Borough
18:00
Witton Albion Witton Albion
- : -
Scarborough Scarborough
18:00
Chesham United Chesham United
- : -
Yate Town Yate Town
18:00
Nuneaton Borough Nuneaton Borough
- : -
Banbury United Banbury United
18:00
AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
- : -
Stourbridge Stourbridge
18:00
Taunton Town Taunton Town
- : -
Kings Langley Kings Langley
18:00
Royston Town Royston Town
- : -
St Ives Town St Ives Town
18:00
Tiverton Town Tiverton Town
- : -
Hendon Hendon
18:00
Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB
- : -
Weston Super Mare Weston Super Mare
18:00
South Shields South Shields
- : -
Matlock Town Matlock Town
18:00
Grantham Town Grantham Town
- : -
United Of Manchester United Of Manchester
18:00
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
- : -
Stafford Rangers Stafford Rangers
18:00
Barwell Barwell
- : -
Biggleswade Town Biggleswade Town
18:00
Hitchin Town Hitchin Town
- : -
Hednesford Town Hednesford Town
PORTEKİZ LİG KUPASI
22:45
Benfica Benfica
- : -
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
PRİMERA DİVİSİON RFEF
19:00
Racing Ferrol Racing Ferrol
- : -
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
19:00
Albacete Albacete
- : -
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
19:00
Celta Vigo B Celta Vigo B
- : -
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
20:00
Andorra Andorra
- : -
Algeciras Algeciras
21:00
SD Logrones SD Logrones
- : -
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
21:00
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
- : -
Badajoz Badajoz
21:00
Barcelona B Barcelona B
- : -
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
21:00
Villarreal B Villarreal B
- : -
San Fernando CD San Fernando CD
ROMANYA LİGA 1
15:00
FC Voluntari FC Voluntari
- : -
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
18:00
FC Academica Clinceni FC Academica Clinceni
- : -
Farul Constanta Farul Constanta
21:00
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
- : -
UTA Arad UTA Arad
SAN MARİNO 1. LİGİ
ERT
SS Virtus SS Virtus
0 - 0
Faetano Faetano
ERT
S.P. La Fiorita S.P. La Fiorita
0 - 0
Cosmos Cosmos
ERT
Juvenes/Dogana Juvenes/Dogana
0 - 0
Folgore Folgore
ERT
SP Libertas SP Libertas
0 - 0
Tre Fiori Tre Fiori
TAYLAND PREMİER LİGİ
13:30
BG Pathum United BG Pathum United
- : -
Chiangmai United Chiangmai United
14:00
Muang Thong United Muang Thong United
- : -
Buriram United Buriram United
14:00
Chiangrai United Chiangrai United
- : -
Police Tero Police Tero
15:00
Nongbua Pitchaya Nongbua Pitchaya
- : -
Bangkok United Bangkok United
TFF 3. LİG
ERT
Bayrampaşa Spor A.Ş. Bayrampaşa Spor A.Ş.
0 - 0
Siirt İl Özel İdaresispor Siirt İl Özel İdaresispor
13:00
Modafen Modafen
- : -
Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor
ERT
Bitexen Düzcespor Bitexen Düzcespor
0 - 0
Gema Polimer Şile Yıldızspor Gema Polimer Şile Yıldızspor
13:00
Büyükçekmece Tepecikspor Büyükçekmece Tepecikspor
- : -
Ceyhanspor Ceyhanspor
ERT
52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
0 - 0
Hacettepe Hacettepe
13:00
Karşıyaka Karşıyaka
- : -
Mardin 1969 Spor Mardin 1969 Spor
ERT
Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK
0 - 0
Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor
ERT
Malatya Yeşilyurt Belediyespor Malatya Yeşilyurt Belediyespor
0 - 0
Darıca Gençlerbirliği Darıca Gençlerbirliği
13:00
Fethiyespor Fethiyespor
- : -
İçel İdmanyurdu SK İçel İdmanyurdu SK
ERT
İskenderunspor A.Ş. İskenderunspor A.Ş.
0 - 0
Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor
ERT
Altındağspor Altındağspor
0 - 0
68 Aksaray Belediyespor 68 Aksaray Belediyespor
13:00
Başkent Gözgözler Akademi FK Başkent Gözgözler Akademi FK
- : -
Hendekspor Hendekspor
ERT
Çarşambaspor Çarşambaspor
0 - 0
Beyoğlu Yeni Çarşı FK Beyoğlu Yeni Çarşı FK
ERT
Yomraspor Yomraspor
0 - 0
Kuşadasıspor Kuşadasıspor
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
16:00
Lamia Lamia
- : -
Ofi Crete Ofi Crete
18:15
Ionikos Ionikos
- : -
Atromitos Atromitos
20:30
Panathinaikos Panathinaikos
- : -
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 2
15:45
Kifisia Kifisia
- : -
AEK II AEK II
15:45
PAE Egaleo PAE Egaleo
- : -
Asteras Vlachioti Asteras Vlachioti
18:00
Larisa Larisa
- : -
PAOK II PAOK II
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 23 24 54
2 İttifak Holding Konyaspor 22 18 45
3 Aytemiz Alanyaspor 23 8 38
4 Adana Demirspor 23 10 37
5 Fenerbahçe 23 8 37
6 Beşiktaş 23 4 36
7 Atakaş Hatayspor 23 -2 36
8 Medipol Başakşehir 22 8 34
9 Gaziantep FK 22 -1 32
10 Demir Grup Sivasspor 23 6 31
11 Yukatel Kayserispor 23 -1 31
12 VavaCars Fatih Karagümrük 23 -7 30
13 Kasımpaşa 23 -1 27
14 Göztepe 23 -3 27
15 Galatasaray 23 -5 27
16 GZT Giresunspor 23 -3 26
17 Fraport TAV Antalyaspor 23 -11 24
18 Çaykur Rizespor 23 -18 22
19 Altay 23 -14 18
20 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 22 -20 16
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 21 20 45
2 MKE Ankaragücü 21 18 45
3 BB Erzurumspor 21 10 38
4 Royal Hastanesi Bandırmaspor 21 13 36
5 İstanbulspor 21 10 36
6 Eyüpspor 20 8 36
7 Yılport Samsunspor 20 8 33
8 Adanaspor 21 5 32
9 Manisa FK 21 -2 28
10 Tuzlaspor 20 1 27
11 Ankara Keçiörengücü 21 -4 26
12 Gençlerbirliği 21 -8 26
13 Beypiliç Boluspor 19 0 24
14 Kocaelispor 21 -8 24
15 Nasadoge Menemenspor 21 -11 23
16 Altınordu 21 -18 22
17 Bursaspor 20 -8 20
18 Altaş Denizlispor 21 -12 19
19 Balıkesirspor 20 -22 8
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 18 13 42
2 Bucaspor 1928 19 7 31
3 Amed Sportif Faaliyetler 19 4 30
4 Nazilli Belediyespor 19 2 28
5 Isparta 32 Spor 19 5 28
6 Kırklarelispor 19 9 28
7 Ankara Demirspor 19 2 27
8 Şanlıurfaspor 19 2 26
9 Kırşehir Belediyespor 19 4 26
10 Anagold 24Erzincanspor 18 6 26
11 Pazarspor 19 -4 25
12 Uşakspor A.Ş. 18 -2 25
13 Akhisarspor 19 -4 23
14 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 19 -7 22
15 Tarsus İdman Yurdu 19 -3 21
16 Karatay Termal 1922 Konyaspor 19 -4 19
17 Eskişehirspor 19 -20 16
18 TECO Karacabey Belediyespor 18 -10 16
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sakaryaspor 21 32 48
2 1461 Trabzon FK 21 17 43
3 Sivas Belediyespor 21 22 40
4 Afjet Afyonspor 20 17 37
5 Bodrumspor 21 15 37
6 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 21 7 37
7 Somaspor 20 10 35
8 Çorum FK 21 13 34
9 Silahtaroğlu Vanspor FK 20 0 32
10 Ankaraspor 21 8 31
11 Serik Belediyespor 21 -2 29
12 İnegölspor 21 -5 27
13 Diyarbekirspor 21 -1 25
14 Etimesgut Belediyespor 21 -5 25
15 Turgutluspor 21 -12 23
16 Adıyaman FK 20 -11 19
17 Sarıyer 21 -12 18
18 Ergene Velimeşespor 21 -20 18
19 Kahramanmaraşspor 21 -36 12
20 Niğde Anadolu FK 21 -37 7
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 6 8 12
2 Paris St Germain 6 5 11
3 RB Leipzig 6 1 7
4 Club Brugge 6 -14 4