Birlikten Güç Doğdu!

ORDU GÜNDEM
6 gün önce
Ordu’nun Kumru ilçesinde, Ortaca Mahallesi ile Ericek Yaylası’nı birbirine bağlayan yol beton ile buluşuyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi, Kumru Belediyesi ve vatandaş iş birliği ile yapılan yolda hem zamandan hem de ekonomik olarak tasarruf sağlanıyor.
Birlikten Güç Doğdu!

Ordu’da kırsal yol ağlarındaki asfalt ve beton yol hamlesi sürüyor. On yılların sorunlarını bir bir çözüme kavuşturarak, hayalleri gerçeğe dönüştüren Büyükşehir Belediyesi, bazı yatırımlarda belediye vatandaş iş birliğine giderek, gönül birlikteliğini hizmetlere yansıtıyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, belirlenen program çerçevesinde, mahalle ve grup yollarında, standardı yüksek, konforlu bir ulaşımın kapılarını aralamaya devam ediyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Kumru ilçesine bağlı Ortaca Mahallesi ile Ericek Yaylası’nı birbirine bağlayan güzergahda beton yol çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

ORTACA- ERİCEK BAĞLANTI YOLU BETONLA BULUŞUYOR

Yapılan hizmetlerde gönül birlikteliğine vurgu yapan Başkan Güler, “Bazı ilçelerimizde vatandaşlarımızın yapılan çalışmalara gönüllü olarak destek vermesi bizleri ayrıca mutlu ediyor. Kumru ilçemizde, Büyükşehir Belediyemiz, Kumru Belediyemiz ve vatandaş iş birliği ile önemli bir güzergahı daha betonla buluşturuyoruz. Ortaca mahallesini Ericek Yaylası’na bağlayan 3 km uzunluğundaki güzergahta beton yol çalışmalarımız sürüyor. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

 

Yorum Yazın