Haber Ordu Ordu Haberleri
KÜLTÜR SANAT

Büyükşehir’den Çocuklara Özel Film

Bilge
30 Ocak 2023 09:40
Son Güncelleme: 30 Ocak 2023 09:40
Ordu Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Ocak Ayı Etkinlikleri kapsamında Türkiye’nin ilk yerli ve süper kahraman animasyon filmi olan, Efsane Takım: Bilim Kahramanları animasyon filmini çocuklarla buluşturdu.
Büyükşehir’den Çocuklara Özel Film

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ocak Ayı Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında hazırlanan programlar ile Ordulular kültür-sanat ile dolu bir ay geçiriyor. Filmlerden söyleşilere, konserlerden belgesellere her kesime hitap eden etkinlikler Orduluların beğenisine sunuluyor.

Bu kapsamda gösterimi Türkiye’nin ilk yerli ve süper kahraman animasyon filmi olan, Efsane Takım: Bilim Kahramanları animasyon filmi Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosunda minikler ile buluşturuldu. Aileleri ile birlikte gelen çocuklar mısır ve meyve suyu eşliğinde filmi ilgi ile izledi.

PATLAMIŞ MISIR VE MEYVE SUYU ESLİĞİNDE FİLM KEYFİ

Etkinlikte her film gösteriminde olduğu gibi Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından film öncesi çocuklara patlamış mısır ve meyve suyu ikram edildi. İkramlar eşliğinde gösterimi gerçekleştirilen filmi seyreden çocuklar ve aileleri unutamayacakları bir gün yaşadı.

Film sonrası duygu ve düşüncelerini paylaşan çocuklar ve aileleri sürprizlerle dolu etkinliği çok beğendiklerini belirterek Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini ilettiler.

Yorum Yazın

Yorum yazarak topluluk kurallarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber Ordu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.