Haber Ordu Ordu Haberleri
SİYASET

Ordu’da Hamarat’a İlgi Büyük

Bilge
15 Nisan 2023 11:58
Son Güncelleme: 15 Nisan 2023 11:58
AK Parti Ordu milletvekili adayları belli oldu. Cumhur İttifakı çatısı altında yer alan AK Parti, milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kurulu'na sundu. AK Parti'nin kesinleşen aday listesine göre, 17 bakandan 15'i listede yer aldı. 14 Mayıs 2023 28. Dönem 28'inci dönem milletvekili genel seçimleri AK Parti Ordu aday olan isimlerden biride Mustafa Hamarat oldu.
Ordu’da Hamarat’a İlgi Büyük

AK Parti Ordu 3. Sıra Milletvekili Adayı Mustafa Hamarat, seçim çalışmalarına memleketi Ünye'de çalışmalara başladı. Ünye'de Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve AK Parti İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan'ı makamında ziyaret etti. Memleketini her zerresini karış karış gezen Hamarat'a Ünye'deki ilgi ve alaka büyüktü.

AK Parti’de birçok görev ve çalışmalarda önemli rol alan Mustafa Hamarat Ordu ve Ordulular için mecliste önemli bir isim haline geldi.

Hamarat ziyaretleri esnasında Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Eski Başkanı Hasan Şimşek'le karşılaştı. Şimşek de vekil adayı Hamarat'a vekillik yarışında desteklerini sundu ve başarılar diledi.

Yorum Yazın

Yorum yazarak topluluk kurallarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber Ordu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.