Haber Ordu Ordu Haberleri
MAGAZİN

Podyumda Esra Nur Türker Rüzgarı

Bilge
13 Eylül 2022 12:51
Son Güncelleme: 13 Eylül 2022 12:51
Avrupalı ve Asyalı moda tasarımcılarının yaratıcı eserlerini tanıtmak amacı ile Deniz Şaman tarafından kurulan Euroasia Fashion Show ilk gösterisini Fatih Balat’taki Sultan Sarnıç’ında gerçekleşti.
Podyumda Esra Nur Türker Rüzgarı

Sanat, iş ve cemiyet hayatının yoğun ilgi gösterdiği defilede Türkiye'de ve yurtdışında yaptığı programlarla adından söz ettiren, uluslararası mecralarda yer alan yazılarıyla ve sosyal medyada yaptığı tanıtımlarla dikkatleri üzerine toplayan ünlü influencer - TV Sunucusu Esra Nur Türker'in taşıdığı elbise beğeni aldı.

Deniz Şaman Organizasyon ve Mahland Real Estate tarafından ortaklaşa hazırlanan Avrupa-Asya modasını bir araya getiren defilede ünlü influencer - TV Sunucu Esra Nur Türker, modacı Emrullah Köroğlu imzalı kıyafeti podyuma taşıdı.

Gecenin sunuculuğunu Tülay Türken, üstlendi. Defilede Model of Models 2022 yarışmasının modelleri yer alırken tüm güzellerin makyajı, makyaj sanatçısı Sanaz Etemad'ın ve Nazgöl Mostafavi nin sihirli ellerinden çıktı. Modacı Shahnaz Parsa’ya ait kıyafetler de göz kamaştırdı.

 

Yorum Yazın