Haber Ordu Son Dakika Haberleri

Şenel Yediyıldız Numan Kurtulmuş ile Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu

GENEL
1 hafta önce
AK Parti Ordu milletvekili Şenel Yediyıldız, Ordu Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı’na katılmak ve bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek üzere Ordu’ya gelen AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ile bir araya geldi.
Şenel Yediyıldız Numan Kurtulmuş ile Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu

Çeşitli programlara katılmak üzere Ordu’ya gelen AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’u AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız Ordu- Giresun havalimanında karşıladı.

İlk durak Ordu Valisi Tuncay Sonlel oldu vali Sonel’i makamında ziyaret ettiler.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Ordu milletvekili Şenel Yediyıldız ve beraberindeki heyet ile birlikte Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’i ziyaret etti.

AK Parti Ordu milletvekili Şenel Yediyıldız Ordu valisi Tuncay Sonel ve Ordu Büyükşehir Belediye başkanı Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini iletti.

Yapılan bir dizi ziyaretlerinin ardından Numan Kurtulmuş ile birlikte AK Parti Ordu Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nı gerçekleştirdi.

Yapılan ziyaretlerin ve toplantının ardında açıklamada bulunan AK Parti Ordu milletvekili Şenel Yediyıldız  “Teşkilatımızın tüm kademeleriyle birlik ve beraberliğimizi güçlendirerek Türkiye Yüzyılı’na yürüyoruz.” Dedi.

 

Yorum Yazın