Haber Ordu Ordu Haberleri
SAĞLIK

Ünye Sanayi Sitesine Sıcak Asfalt

admin
05 Ağustos 2022 12:08
Son Güncelleme: 05 Ağustos 2022 12:08
Ordu Büyükşehir Belediyesi, her gün yüzlerce araca hizmet veren Ünye Sanayi Sitesi’nin içerisini sıcak asfalt konforuyla buluşturmak için çalışma başlattı.
Ünye Sanayi Sitesine Sıcak Asfalt

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in ilçe merkezlerinden kırsala kadar, kentin dört bir yanında başlattığı asfalt hamlesi sürüyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen çalışmalarda, mahalle ve grup yolları ile ilçe merkezlerinin yanı sıra istihdama katkı sunan sanayi siteleri ve organize sanayi bölgeleri gibi toplu iş alanları da asfalt konforu ile buluşuyor. Bu kapsamda Ünye ilçesinde yer alan Ünye Sanayi Sitesi içerisindeki işyerlerine ulaşım sağlayan güzergahlarda sıcak asfalt çalışması başlatıldı. Sanayi sitesi içerisindeki yollar, yapılan çalışmalarla birlikte konforlu bir yapıya dönüşecek. SANAYİ ESNAFINDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR Çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade eden Ünye Sanayi Sitesi esnafları, “Sanayi sitemizin içinde kalan yollarda yenilenmeye ihtiyaç vardı. Büyükşehir Belediyesi taleplerimizi dikkate alarak çalışmaları başlattı. Desteklerinden dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler ve emeği geçenlere teşekkür ederiz” dediler.  

Yorum Yazın

Yorum yazarak topluluk kurallarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber Ordu hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.