Ünye’de Sorunlar Çözülüyor

ORDU GÜNDEM
1 ay önce
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in il genelinde başlattığı asfalt seferberliğiyle sorunlar çözüme kavuşuyor. Çalışmalar kapsamında, Ünye ilçesinde, imarlı alanlarda bulunan Devlet Sahil Yolu 1. Sokak sıcak asfaltla buluşuyor.
Ünye’de Sorunlar Çözülüyor

Altyapıdan, üstyapıya, sağlıktan turizme, tarımdan, sosyal projelere kadar birçok alanda yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda hayata geçirdiği yatırımlarla da kentin kaderini değiştirmeye devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmalarla gerek kent merkezlerinde gerekse mahalle yollarındaki birçok noktada yoğun bir mesai gerçekleştiriliyor. İl genelinde belirli bir program çerçevesinde gerçekleşen yatırımlarla, vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ünye ilçesinde Devlet Sahil Yolu 1. Sokak’ta sıcak asfalt çalışması başlattıklarını söyledi.

ÜÇ MAHALLEYE BAĞLANTI SAĞLIYOR

Başkan Güler açıklamasında, “Bu güzergah yapılaşmanın yoğun olduğu bir bölgede yer alıyor. Ayrıca Hamidiye, Çınarlık mahalleleri ile Saraçlı mahallesi sınırlarında yer alan Şeyh Yunus Türbe yoluna da bağlantı sağlıyor. Güzergahta 350 metrelik kısımda çalışmalar tamamlandı. Ekiplerimiz yolun tamamının konforlu bir yapıya kavuşması için sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR ETTİLER

Yollarının asfalta kavuşması nedeniyle, konforlu bir ulaşıma kavuştuklarını belirten mahalle sakinleri de Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

 

 

Yorum Yazın