Vali Sonel, Ünye İlçesinde Ziyaret ve Temaslarda Bulundu

ORDU GÜNDEM
6 gün önce
Vali Tuncay Sonel, bugün Ünye  ilçesine giderek, çeşitli ziyaret ve temaslarda bulundu.
Vali Sonel, Ünye İlçesinde Ziyaret ve Temaslarda Bulundu

KAYMAKAMLIĞI ZİYARET ETTİ 
Programına, Ünye Kaymakamlığını ziyaret ederek başlayan Vali Tuncay Sonel, İlçe Kaymakamı Ayhan Işık’tan İlçede yürütülen hizmet, yatırım, projeler ile ilçenin genel durumu ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.
Vali Tuncay Sonel, Hükümet Konağı içerisinde yer alan Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü, İlçe Nüfus Müdürlüğü başta olmak üzere Tapu Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı gibi hizmet birimlerini gezerek, görevli personellerin hatırlarını sordu, işlerinde kolaylıklar diledi.


BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİ
Vali Sonel, Ünye Belediye Başkanlığını da ziyaret ederek, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’dan belediyenin ilçedeki hizmetleri, çalışmaları, projeleri hakkında bilgiler aldı.
BAŞSAVCI ORMANCI’YA HAYIRLI OLSUN DİLEĞİNDE BULUNDU
Ünye ziyareti kapsamında HSK  Kararnamesi ile Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Başsavcı Hayri Ormancı’yı da ziyaret etti. Başsavcı Hayri Ormancı’ya yeni görev yerinin hayırlı olması ve başarı dileğinde bulundu.


ÜNYE DEVLET HASTANESİNİ ZİYARET ETTİ
Ünye Devlet Hastanesine de bir ziyaret gerçekleştiren Vali Tuncay Sonel, bir süre önce Başhekimlik görevine atanan Op. Dr. Ahmet Ateş’e hayırlı olsun dileğinde bulundu, başarı dileklerini iletti.
Vali Sonel, Başhekim Ateş’den hastane hizmetleri ile ilgili bilgi aldı. Hastanede tedavi gören hastaları ziyaret ederek,
hastalara ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileğinde bulundu. 
ESNAFLARI ZİYARET ETTİ
Vali Tuncay Sonel, Ünye ilçesindeki programı kapsamında beraberinde Kaymakam Ayhan Işık, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ile birlikte  esnafları da ziyaret etti.
Esnafların hal ve hatırını sorarak, bir süre sohbette  bulunan Vali Sonel, esnaflara, bol ve bereketli kazanç dileğinde bulundu.

 

Yorum Yazın