reklam reklam
enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
16,7096
EURO
17,5062
ALTIN
970,51
BIST
2.405,36
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ordu
Az Bulutlu
25°C
Ordu
25°C
Az Bulutlu
Cuma Az Bulutlu
26°C
Cumartesi Açık
24°C
Pazar Az Bulutlu
25°C
Pazartesi Az Bulutlu
25°C

ORDU MEDYASI ÖDÜLE DOYDU!

Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneğinin düzenlediği ”Yılın Medya Ödülleri” yarışması sonuçlandı.

ORDU MEDYASI ÖDÜLE DOYDU!
REKLAM ALANI
10.01.2021
0
A+
A-

Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlediği basın toplantısında, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Dernek Başkanı Erdoğan Erişen, bu yıl 5’incisi düzenlenen yarışmanın 11 dalda düzenlendiğini kaydederek, ödüle layık görülen gazetecileri tebrik etti.

Yarışmanın jüri üyeliğini Ordu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Vedat Öz, Basın İlan Kurumu Ordu Şube Müdürü Engin Kaşdaş, Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Cihat Albayrak, Altınordu Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Sezgin Yaşar’ın yaptı.

Jüri üyelerinden Prof. Dr. Yılmaz ise eserleri büyük hassasiyetle değerlendirdiklerini dile getirerek, yarışma sonuçlarını açıkladı.

Yarışmada eserleri ödülüne layık görülen isimler şöyle:

En İyi Haber: Gökhan Gül – Urfa Sınır Hattı (Altaş TV)

En İyi Haber Programı: Funda Altaş Şimşit – Ekran Gazetesi (Altaş TV)

Televizyon dalı

En İyi Aktüel Program: Ümit Atabay – Köşe Bucak (TV 52)

En İyi Spor Programı: Ahmet Öztürk – Tam Saha (Altaş TV)

Yazılı Basın Dalı

En İyi Haber: Eyüp Elevli – Karadenizli Kadın Balıkçılar (Anadolu Ajansı), Emrah Gemicioğlu – Zeynep Öğretmen Sınır Tanımıyor (Afiş Gazetesi)

En İyi Haber Fotoğrafı: Selim Kuşçu – Filmleri Aratmayan Olay: İstanbul’dan gönderilen yanlış cenaze aileyi şoke etti (İhlas Haber Ajansı)

En İyi Köşe Yazısı: Metin Akyürek – Adamına Göre Çevrecilik (Ordu Gözlem)

En İyi Spor Haberi: Tevfik Kul – Ordu’ya Hentbolu Sevdiren Adam (Ordu Hayat Gazetesi)

En İyi Mizanpaj:  Zekiye Aksu – Demir Ali’ye Umut Ol (Ordu Hayat Gazetesi)

En İyi Röportaj: Mustafa Kırlak – Seyyar Satıcılıktan Yazarlığa Acının Edebiyatı (Ordu Olay Gazetesi)

Radyo Dalı

En İyi Radyo Programı – Mansiyon Ödülü: Derya Kara – Çalçene (Ordu FM)

İnternet Medyası Dalı

En İyi İnternet Medyası – Mansiyon Ödülü: Tamer Gönül – (Ordu Ulak)

Jüri Özel Ödülü: Akın Çiçek (TV 52)

Onur Ödülleri: Durdiye Aksu (Ordu Olay Gazetesi),  Güfer Aktaş Hekim (Hürses Gazetesi), Yeliz Eren (Tribün Gazetesi),  Feridun Altuntaş (Fatsa Güneş Gazetesi), Hakan Korkmaz (Ünye – Oney Flash Fm)

Ceren Özdemir Özel Ödülü: Ebru Poyraz (Altaş TV)

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.