reklam
reklam
reklam

ZAMAN ÜLKEMİZE SAHİP ÇIKMA ZAMANI! « Haber Ordu Ordu Haberleri

29 Ocak 2022 - 11:10
replica watches

ZAMAN ÜLKEMİZE SAHİP ÇIKMA ZAMANI!

ZAMAN ÜLKEMİZE SAHİP ÇIKMA ZAMANI!
Son Güncelleme :

29 Kasım 2021 - 10:44

92 kez okundu

Evet ülke olarak çok büyük saldırı ve operasyonların devreye konulduğu günleri yaşamaktayız.

Ülkemizi bölmek ve parçalamak isteyen küresel güçler, içimizden de sağladıkları destekle tüm güçlerini birleştirerek toptan büyük bir savaşı başlatmış bulunmaktalar.

Hedefleri ülkemizi bölmek, parçalamak suretiyle eskiden olduğu gibi kendi hegemonyaları altında sömürgeleştirmek ve kendi yönetimleri altına almak.

Geçmişte Abdülhamid Han’a yaptıklarının daha beterini şimdi ülkemiz üzerinde yapmaya başladılar.

Bu küresel sermaye eskiden ülkemizi istedikleri gibi yönetiyorlardı. Ülkemiz yönetimini tamamen ellerine geçirmişlerdi. Bunu da içimizden satın aldıkları bizim sandığımız, ama, bizi satan ve ülkemize ihanet içinde yer alanlar sayesinde gerçekleştirmişlerdi.

Arada sırada ülkemize ve milletimize gerçekten hizmet etmek isteyenler ortaya çıksa da, ömürleri çok kısa oluyor ve hep önleri kesiliyor ve yok ediliyorlardı.

Milletimizin bağrından kopup gelen ve ülkemiz yönetimine getirilen liderler, ya askeri darbelerle, ya da ekonomik operasyonlarla alaşağı edildiler.

1950 yılında “yeter söz milletin” diyerek iktidar olan Menderes iktidarı ancak, 10 yıl dayanabildi. Dış güç odaklarının da desteği ile askeri darbe neticesinde Menderes iktidardan uzaklaştırıldığı gibi idam edildi.

Sonrasında her on senede bir darbelere muhatap olundu. 12 Mart muhtırası, 12 Eylül askeri darbesi ve 28 Şubat postmodern askeri darbesi ile milletin seçtiği iktidarlar alaşağı edildiler.

Sonra AK Parti iktidar oldu ve uzun süreden beri bu dış güç odakları ve içimizdeki yardakçılarının her türlü baskı ve dayatmalarına rağmen büyük bir direnç göstererek, onların her türlü oyun ve tuzaklarını kendi başlarına geçirmesini bildi. Askeri vesayete son verildi. Dış güç odaklarının ülkemiz yönetimi üzerindeki baskılarına son verildi.

Küresel sermaye ülkemiz üzerindeki ekonomik baskılarını İMF vasıtasıyla gerçekleştiriyordu. İMF ülkemize borç veriyor, biz ancak yeni bir kredi ile borcumuzun faizini ödeyebiliyorduk. Borcumuz yine büyüyerek devam ediyordu.

Şimdilerde İMF borcu tamamen kapatıldı. Ve bir daha İMF kredisi kullanılmadı. Dış güç odakları içimizdeki yardakçıları, ülkemize tekrar İMF kredisi kullanılması için baskı ve dayatmalar yapmaya başladılar. Ama, muvaffak olamadılar.

FETÖ operasyonu olduğu kesinleşen MİT operasyonu, 24-27 Aralık operasyonları, gezi olayları ve 15 Temmuz darbe girişimleri de bu dış ve iç güç odaklarının emellerine ulaşmalarını sağlayamadı. Milletimiz büyük bir direnç göstererek, devletinin yanında yer alarak bu operasyonlar püskürtüldü.

 

Küresel sermaye Ülkemizi tekrardan diz çöktürmek için başta FETÖ olmak üzere içimizdeki yardakçıları harekete geçirerek büyük bir ekonomik savaş başlattılar.

Döviz kurları çok büyük oranda artırılarak çok büyük bir operasyon başlattılar. Döviz artışlarını kullanarak halkı kaos ortamına sokmak, bunaltmak, geçim sıkıntısı oluşturmak ve buradan iktidarı alaşağı etmek üzere tüm ülkede iktidara karşı toptan kalkışmayı devreye sokmaya çalışıyorlar.

Allah’ın da yardım ve inayetiyle bu güç odakları ve içimizdeki yardakçıları bunda da muvaffak olamayacaklar. Milletimiz bunların gerçek niyetlerini çok iyi öğrendi. Bir daha bunların oyun ve tuzaklarına gelmeyecek ve ülkemizi bunlara teslim etmeyecektir.

Bu, ülkemiz için bir beka meselesidir. Ülkemize ve milletimizin geleceğine sahip çıkmak hepimizin en büyük görevidir. Ülkemizi bu çapulcuların hegemonyasına terk etmeyelim. Elimizden geldiğince devletimizin, hükümetimizin yanında yer alalım ve destek olalım.

Yoksa yarın çok geç olabilir.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.